W jaki sposób mogę najszybciej wpłacić kasę na konto bankowe

W jaki sposób można wpłacić kasę na konto (mbank) tak by to nie szło kilka dni. Pocztą idzie 2-4 dni (opłata ok 2zł), w przypadku banku 1 dzień roboczy (opłata 10-30zł). Jest sposób by to dochodziło szybciej, a jednocześnie by opłata za taką transakcję była niska? Czemu właściwie wpłata idzie tak długo, a nie od razu tj. np. przelewy przez Internet?

Wpłatomat? Albo przelew z innego konta.

Martin8731 ,

Ja używam “BlueCash”, przelew w kilka sekund.

Opłata za przelew 5zł.

Blue Cash - kliknij tutaj

Chodziło akurat o wpłatę, a nie przelew. Z wpłatomatu dochodzi natychmiast?

Ja wpłacam przez wpłatomat i kasa jest natychmiast.

Mam konto w ING to pewnie też tak jest w mbanku.

Ok, a poza wpłatomatem nie da się ekspresowo wpłacić kasy?

Wpłatomat albo placówka banku=szybko.

Przelew=zależy w których godzinach bank księguje przelewy.

Poczta=nie wiem ale na pewno nie szybciej jak przelew.

W zależności od banku, ale przelewy przez Internet często dochodzą od razu. Testowane choćby na PolskimBusie, gdzie przelew dochodzi od razu. Z innymi bankami też, z PKO SA już tak fajnie nie jest.

Dwa robocze dni. Często robiłem takie wpłaty i nadal robię. Jest stosunkowo tanio, ale to jednak jest dwa dni.

Raz pisałem do banku, to mi odpisali że trzeba się umówić na konkretny termin i zapłacić 10zł za taką przyjemność;p

Zgadza się, moja dziewczyna ma konto w tym że banku.

Ja osobiście mam w BZ.WBK i też nie ma tam ekspresu (moze to zalezeć od typu konta) moje to “Konto -30”.

EDIT:

A tu link odnośnie księgowania przelewów w moim banku (jakby kogoś to interesowało) klik.

Wpłatomatem można wpłacać pieniądze na obce konto, mając tylko i wyłącznie jego numer? Nigdy z tego urządzenia nie korzystałem, a okazuje się, że jest całkiem przydatne.

Wpłacać można na swoje konto, które jest powiązane z posiadana przez Ciebie kartą. Na obce nie da rady.