W jaki sposób nabiły się wyświetlenia w aukcji allegro?

[url=http://*******

Witam. Powyżej jest link do aukcji, którą dziś wystawiłem na allegro w okolicach południa. Jakieś 2-3 godziny później miałem ok. 100 wyświetleń. Po chwili spojrzałem było już kilkaset wyświetleń więcej, by po 5 minutach osiągnąć wartość ok. 2400. Jaki mógł być powód takiego stanu rzeczy? Od tamtej pory wyświetlenia rosną standardowo, czyli kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt na godzinę. Dodam jeszcze, że ogłoszenie z linkiem do aukcji umieściłem też na olx.pl, na trojmiasto.pl, alegratka.pl, sprzedajemy.pl i na 2 lub 3 innych, mniej znanych stronach. Poza tym linki umieściłem na Facebooku, na stronach z ogłoszeniami. Rozumiem, że umieszczanie linków na innych stronach zwiększa liczbę wyświetleń, ale ta liczba rosłaby szybko cały czas, a tu nagle grubo ponad 2000 wyświetleń w 5 minut skoczyło. Bardzo mnie to ciekawi. Ma ktoś jakiś pomysł?

ciągłę odświeżanie strony nabija niesamowicie licznik strona nie musi się wczytać aby wyświetlenie zostało zaliczone

No dobra, ale kto i w jaki sposób tyle nabił. Ja sam nie wchodzę na stronę aukcji, by sprawdzić aktualny stan licytacji, gdyż służy mi do tego wejście w Moje allegro—>Moja sprzedaż—>Sprzedaję i tam mam pokazaną liczbę ofert, liczbę wyświetleń, aktualną cenę itd.

Możliwe, że allegro przeżyło atak botów :)