W jaki sposób ominąć formatowanie urządzenia?

Działa praktycznie zawsze ! Jeśli masz problemy z jasnym wyrażaniem się to już nie moja wina .

Nie będę kontynuował polemiki z tobą bo z kontekstu twoich wypowiedzi widać, że masz się za alfę i omegę. A to, że parę razy takie coś Ci się udało nie znaczy, że działa to zawsze.

No to mała spinka nam się zrobiła. Zrobić szybki format i odzyskać pliki. Oczywiście. Ja zrobię szybki format, ale plików wszystkich nie odzyskam, a jak odzyskam, to nie będą działać. Bo to format! Ktoś pytał, czy sam player widzi pliki - widzi. 

Gdyby Player Mp4 był mój, z pewnością nie wahałbym się z tym, że mogę utracić pliki. A tak to chce być ostrożny i nie chce plików utracić. Po formacie nie zawsze dany plik idzie otworzyć!

@paweeloss

A można wiedzieć co to dokładnie jest za mp4? Posłużę sie przykładem iPod’a, jak chcesz wrzucić piosenke na niego musisz skorzystać z iTunes, bo on konwertuje pliki do jakiegoś innego formatu. W twoim przypadku może być podobnie, że potrzebujesz jeszcze jakiś dodatkowy soft.

Nie mam pojęcia, czy jakiś dodatkowy soft jest wskazany do zainstalowania. Urządzenie to Watson 3800-17 8GB

Jedyne co wyczytałem, to w momencie kiedy podłączasz tą mp3 do komputera przełącznik ON/OFF musi być w pozycji ON. Nie ma nic o potrzebie dodatkowego oprogramowania. Jeśli to nie pomoże to niestety wygląda na to, że system plików jest uszkodzony i zgranie danych z tej mp3 może być kłopotliwe.

On/off to bez różnicy, bo do jednego się odwołuje - formatowanie. Chyba nic na to nie poradzę i pozostaje tylko szybki format jak piszecie i przywrócenie plików po formacie. 

 

Poszedł formacik szybki. Odzyskałem pliki programem Recuva. Prawie wszystkie pliki odzyskałem, które działają, kilka plików było uszkodzonych. Trochę czasu zajęło odzyskanie plików.