W jaki sposób otwiera się drzwi domofonem

Witam.

Mam problem, chciał bym umieć otwierać drzwi domofonem lecz nie wiem jaki przycisk do tego służy, mój domofon to Codi APS-513, jeśli ktoś wie, to prosił bym o tą rade.

Pozdrawiam :slight_smile:

a nie masz instrukcji obsługi? chyba że kupiłeś domofon na rynku

Miałem razem z pudełkiem, ale gdzieś się zapodziało.

Muszę biegać z 4 piętra schodami żebym mógł otworzyć komuś drzwi, dajcie żyć.

Eletromagnez otwiera.

Ale ja bym chciał się dowiedzieć jakim przyciskiem się otwiera drzwi na dole żebym nie musiał schodzić po schodach aby otworzyć drzwi.

spróbuj wszystkie po kolei :stuck_out_tongue:

To nic nie daje, bo jeśli źle nacisnę np: na “flash” to zaraz mi rozłącza rozmowę.

feelek , daj zdjęcie tego domofonu, najlepiej aby było widać napisy na przyciskach.

feelek , a sąsiedzi z klatki mają inne domofony? jak takie same to popytaj :stuck_out_tongue:

matko, pokombinuj trochę, czy to takie trudne? postaw na dole kumpla i kontaktuj się z nim przez komórkę, niech on ciągle dzwoni a Ty naciskaj za każdym razem coś innego, on Ci powie, po którym guziku drzwi się otworzyły… nie wierzę, że istnieją na tyle skomplikowane domofony, żeby intuicyjnie nie domyśleć się jak się je otwiera

Kiedyś otwierało się po wpisaniu *000000 a teraz to nie działa.

Jutro wkleję fotkę :slight_smile:

Na pewno dobrze podałeś model ? W Google nie ma na jego temat nic a nic, tylko ten wątek :slight_smile:

Fotka, trochę niskiej jakości.

nie jest zbyt skomplikowany ale ja nie potrafię.

a próbowałeś tym p->t?

Tak, nic to nie dało.

a nie ma jakiś guzików na podstawce domofonu? na tej stacji w której ta słuchawka siedzi a nie na samej słuchawce?

niestety nie ma.

a Mute próbowałeś?

W dniu 05.07.2008 , o godzinie 17:21 został dopisany post przez zomo_prl


proponuje przejść się do sklepu gdzie kupowałeś domofon i:

-jeśli pudełka z domofonami są na “wystawie” otwórz któreś i zobacz instrukcje

-jeśli są schowane gdzieś to poproś obsługę żeby ci pokazała instrukcje (albo pokazała jak się otwiera) bo swoją gdzieś zgubiłeś a niewiesz jak otwiera się drzwi nim :slight_smile:


sprawdiłeś czy wszystkie kable masz podłączone- jeśli są wszystkie podłączone to przepnij je , i wtedy testuj…

Już sobie poradziłem, zapytałem sąsiada :slight_smile:

Dzięki za odpowiedzi :slight_smile:

A jak w końcu on działa?