W jaki sposób wybierani są nowi Moderatorzy?

Taki temat to gdybanie :slight_smile: Nie udostępniamy szczegółowych jakiś wymagań, bo są one zależne od sytuacji.

Ładnie napisane - są to ogólniki i wytyczne raczej. Wszystko zależy od sytuacji.

Raczej nie widzę sensu dalszego prowadzenia tematu, bo został on wyczerpany.

jasne, ze gdybanie (w moim przypadku na pewno) :slight_smile:

po prostu zdziwilo mnie, ze ludzie odpowiedzialni za porzadek i wizerunek forum sa w ten sposob… ‘pozyskiwani’?

jakby nie patrzec, rodzi ta niepotrzebna dyskusje - czemu on a nie ja, bo on, ja… itp. itd.

pojawienie sie nowego moda, w przypadku gdy userzy z gory wiedza, ze nie jest/byl jednym z nich juz nie wzbudzi takich reakcji - ot, ‘wladza’ postanowila i tak jest :slight_smile:

tak samo jest w przypadku gdy modem zostaje ktos z uzyszkodnikow forum - jest to decyzja administracji i nikomu nic do tego

A myślisz, że ja na DP przed zostaniem adminem byłem częstym gościem na forum? :slight_smile: Szczerze? nie miałem czasu na to.

widać, że nie byłeś, mała ilość postów nawet:)

choć ups;P niedawno dołączyłeś:p

no wlasnie o to mi chodzi - Ty powiedzmy, byles malo znanym userem, z niewielka iloscia postow, wobec tego wybor na moda, nie byl spowodowany ‘udzielaniem’ sie na forum, tylko jakimis innymi racjami - sporo ludzi nawet nie zuwazylo Cie poprzednio (za czasow usera), wiec i komentarze zbedne

a co w przypadku, gdybys byl popularny, mial kilka tys. postow - z dnia na dzien zostajesz modem i zaczynaja sie komentarze (mozna je wycinac, ale… :slight_smile: )

mozna powiedziec, bo tak ma byc i koniec, ale czy jest to fair w stosunku do zwyklego usera, ktory chcialby wiedziec, czemu on a nie ja…

to czysto teoretyczna dyskusja oczywiscie :smiley:

To są kontakty . Trzeba znać odpowiednie osoby :slight_smile:

Małe sprostowanie, clockwork - tomick jest adminem, a nie modem.

A to zupełnie inna sprawa. Adminem zostaje się wyłącznie ze względu na umiejętności i wiedzę.

Komentarze bywają prawie zawsze i nic tego nie zmieni. Po jakimś czasie zanikają.

Odpowiedź jest prosta - admin, jako “szef” interesu, dobiera sobie współpracowników (modzi to poniekąd współpracownicy adminów). Dlaczego on, a nie ty ? - widocznie on był lepszy. Pamiętaj, że kandydat na moda jest opiniowany przez wiele osób, więc nie ma tu sytuacji “kolega pana X będzie modem”.

W każdej jednak chwili może zostać zdegradowany i wrócić do wyjściowej pozycji szarego usera.

To chyba też warto zaznaczyć :stuck_out_tongue:

Nie rozumiem dlaczego wprowadzasz userów w błąd. :!: :!:

Od kiedy decyduje Redakcja :smiley: Byłeś tak długo Modem, a nawet nie wiesz kto wybiera Moderatorów.

Czepiasz się szczegółów, dobrze wiesz że funkcje redaktorów i administracji i głównego szefostwa na Vortalu DP się pokrywają. Więc jak dla mnie w przypadku DP redakcja i administracja to nazwy tożsame :slight_smile:

To że jesteś adminem i nie jesteś redaktorem jest wyjątkiem który potwierdza regułę. :stuck_out_tongue:

Nic się nie pokrywa, a szczególnie funkcje które wymieniłeś. #-o

No chyba że wszyscy wymienieni są wyjątkami potwierdzającymi twoja błędną regułę. :stuck_out_tongue:

Regułę tę potwierdzają też:

adam9870, DanKar, gmiemirowski, msliwa, qbap, Xyrcon i Gutek2222?

Trochę dużo tych wyjątków :?

…a dla mnie to robicie z igły widły :smiley: wystarczy napisać ze moderatorzy są wybierani przez administracje forum i punto. Niepotrzebne dyskusje zostawić na drugim planie typu kto jest redaktorem, adminem, moderatorem, userem, itp… :stuck_out_tongue:

Dokładnie :stuck_out_tongue:

Tym bardziej że była mowa o szefostwie, czyli Krogulcu, Lisku i Cebuli.

taa…

Nic się nie zmieniłeś fiesta. Kiedy byłeś moderatorem też nie umiałeś przyznać się do tego, że się pomyliłeś (przejęzyczyłeś, użyłeś złego skrótu myślowego - wybierz sobie właściwe słowo).

Chwała tym na górze, że już modem nie jesteś :stuck_out_tongue:

Wyjaśnione - decyduje administracja forum i moderatorzy.

Oj żabciu a Ty jak zwykle jesteś w błędzie :stuck_out_tongue:

Ta “opatrzność” która spowodowała zaistnienie cytowanego przez Ciebie faktu to tylko i wyłącznie moja prywatna decyzja :stuck_out_tongue:

I “góra” nie miała nic z tym wspólnego.

:lol:

Uważam że temat został wyczerpany. Żeby nie robić OTa, zamykam.