W jaki sposób wyłączyć ekran powitalny windowsa xp?

Witam, w jaki sposób mogę wyłączyć ekran powitalny. Czy wyłączenie tego ekranu wpłynie w jakiś sposób na szybkość działania mojego systemu?

Było viewtopic.php?f=13&t=222754

Nie o to mi chodzi zupełnie. Jak wyłączyć ekran ZAPRASZAMY. Obiło mi się o uszy, że to w rejestrze się chyba coś zmienia ale mogę się mylić.

Panel sterowania–>konta użytkowników–>zmień sposób logowania lub wylogowania użytkowników,odptaszkuj użuj ekranu powitalnego i zastosuj opcje.

Kliknij Start > Panel sterowania a następnie Konta użytkowników. W oknie apletu kliknij napis Zmień sposób logowania W oknie Konta użytkowników odznacz pole Użyj ekranu powitalnego, zastosuj opcję i zamknij wszystkie okna. W oknie Uruchamianie wpisz control userpasswords2 naciśnij Enter. W oknie które się pojawi odznacz pole Aby używać tego komputera użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło, kliknij ok. Pokaże się okno Logowanie automatyczne: Wpisz nazwę użytkownika który ma być automatycznie logowany do systemu, jeśli nie używasz hasła pozostaw te pola puste.

Ps. musi być tylko jedno konto użytkownika, jeśli jest więcej nie będzie to raczej możliwe

start-uruchom - tu wpisz msconfig, OK, potem czwarta zakładka od lewej czyli Boot.ini, otwórz to i odptaszkuj linijke /NOGUIBOOT. Można też w rejestrze, ale skutek ten sam. Na szybkość działania systemu to nie ma wpływu.

hmmm ta porada nie wyłączy ekranu “zapraszamy”, czyli powitalnego tylko wyłączy ekran bootowania Windowsa (ten z logo)