W jaki sposób wypełnić resztę tła

Witam

Strona zrobiona jest na div-ach, a style są w osobnym pliku, problem dotyczy wyświetlania stron, które mają mniej treści w stosunku do całej reszty czyli menu po lewej i panela po prawej stronie , ale dotyczy to tylko przeglądarek starszych np. IE5 czy IE6 i pytanie jak temu zaradzić aby resztę tła się automatycznie wypełniało, w css mam dane że srodkowy kontener ma min-heigt na 880px ale jak pisałem wcześniej nie działa to na starsze przeglądarki.

IE6

np.FF2

http://blog.mwojcik.pl/2008/06/24/techn … ue-layout/

No więc tak masz jakiegoś tam diva a w nim

z jakimś tekstem. Nadaj temu div-owi background-color a dla

margin-top:30px;

Zobaczysz że mimo że nadałeś dla div-a background to jego tło zacznie się dopiero w miejscu gdzie zaczyna się tekst. Dlatego w takich miejscach używaj padding dla

i wszystko powinno być dobrze.

punkomuzykant w zasadzie trochę pomogło, lecz chyba najskuteczniejszym sposobem jest napisanie

, problem ten występuje umnie tylko na 3-5 tzw.podstronach więc chyba sobie poradzę w ten sposób, ponieważ częsc osób do przeglądania stron używa jeszcze IE6 no i trzeba temu jakoś zaradzić.

kutar jakoś po wstawieniu i poprawieniu css za bardzo ,i to nie wyszło a na nowo pisać css-a nie mam czasu.

Dziękuję za odpowiedzi no chyba, że jeszcze ktoś ma jakieś pomysły!!