W jaki sposób zagrać w mapy Minecraft Windows 10, jeśli nie mam prawidłowo skonfigurowanego konta?

Chodzi o to, że dzisiaj postanowiłem dodać i zagrać w pewną mapę Minecraft, jak to robi wiele graczy. Wykonywałem zgodnie z poradnikiem zamieszczonym na stronie i wszystko było dobrze. Otworzyłem Minecraft Windows 10, mi się wydaje, że te mapy są zapisane w kategorii Realms, niestety pojawia się taki komunikat: ''Nie możesz grać w światach Realms z tak skonfigurowanym kontem Microsoft. Ustawienia prywatności i zabezpieczeń online można zmienić na: …(adres strony). Wpisuje w pasku adresu ten adres i wyskakuje mi jakiś artykuł, że trzeba zmienić ustawienia na konsoli Xbox ustawienia dziecka dotyczących bezpieczeństwa w sieci i prywatności, problem w tym, że to musi zrobić osoba dorosła i musi się zalogować na swoje konto Microsoft. Problem jest taki, że osoba dorosła nie pamięta hasła ani adresu e-mail do Microsoft i nie wiem jak temu zaradzić, prawdopodobnie zapomniała wpisać w notesie. W jaki sposób zagrać w mapy Minecraft Windows 10, jeśli nie mam prawidłowo skonfigurowanego konta? Proszę o pomoc!

Załóż nowe konto. Tym razem bez ograniczeń. Zapamiętaj hasło.

Dla starego konto może pomóc któraś z opcji odzyskiwania.

Ale gdzie mam to nowe konto założyć? Proszę o szybką odpowiedź!

W Windowsie

Niestety nie mogę założyć konta, gdyż nie mam pozwolenia od administratora :confused: