W jaki sposób zainstalować sterowniki do mojej karty sieciowej?


(Jimix) #1

Mam sieciówkę Tp Link TL-WN722N. Kiedy coś ściągam z programu utorrent ciągle mnie rozłącza z internetem - samo. Co ciekawe, problem występuję tylko gdy coś ściągam z tego programu. Chciałem więc zainstalować nowe strowniki, ale jak pobrałem to nie ma tam pliku exe...

 

post-32029-0-33941100-1429302999_thumb.j


(falcon89) #2

Wypakuj sterownik.

 

W Menadżerze urządzeń kliknij prawym na kartę TP-Link, Aktualizuj oprogramowanie sterownika…, Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika, wskaż folder gdzie wypakowałeś sterownik i kliknij Dalej.


(scripter1) #3

Można też inaczej.

Po wypakowaniu tych plików z archiwum do jakiegoś folderu klikasz na pliku z rozszerzeniem .inf prawym klawiszem i wybierasz opcję zainstaluj.

Obawiam się jednak że aktualizacja sterowników ci nie pomoże.


(Jimix) #4

Teraz, chcąc odinstalować stare sterowniki mam taki problem.

post-32029-0-32639700-1429362410_thumb.j


(Dimatheus) #5

Hej,

A próbujesz odinstalować sterowniki czy program do zarządzania kartą WiFi? Wygląda na to, że usiłujesz zrobić to drugie.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Jimix) #6

Zainstalowałem właśnie ten program do zarządzania kartą, ale potem go usunąłem. Zrobiłem Reboot-a, ale gdy chce usunąć sterowniki to mam ten komunikat i za żadne skarby już tego zrobić nie mogę. Szukałem w googlach, niestety, nie znalazłem rozwiązania dla tego konretnego przypadku. Były podobne komunikaty, ale spowodowane przez gry czy też inne programy.


(_abrakadabra_) #7

A próbowałeś je odinstalować innym programem ?

 

np.

 

http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html


(Dimatheus) #8

Hej,

A próbowałeś aktualizacji sterownika sposobem, który podał falcon89 albo scripter1?

Pozdrawiam,

Dimatheus