W jakich głosnikach bass jest mocniejszy !?

…Witam wszystkich juz od dawna borykam sie z problemem wybrania odpowiednich głosnikow pod siebie.Wacham sie pomiedzy Creative T6100 oraz Logitech X -540 do tego napewno kupie jakas dobra karte dzwiekowa SB.Poszukuje takich głosnikow ktore spełnia moje wymagania.Moje hobby to muzyka Techno i głownie bede uzywał ich do słuchania muzyki , zalezy mi na tym aby bass był bardzo mocny i czysty… aa i zeby nie chwarszczały jak sie zrobi je na 3/4 głosnosci…Bardzo bym was prosił o to zebyscie mi pomogli !!

Wiesz, nie ma innej metody jak pójść do sklepu i posłuchać jak grają.

Ja też długo szukałem i porównywałem aż kupiłem Creative GigaWorks Pro Gamer 500 5.1 i nie żałuję, domy można tym sprzętem wyburzać i jeżeli lubisz słuchać muzy na maxymalnej głośnośności ten sprzęt jest dla Ciebie, nawet rozkręcone na maxa nie charczą a bas jest potężny, głośnik basowy ma ponad 20 cm!

chodzi mu o inny przedział cenowy :stuck_out_tongue:

Powiem tak, z Creativami styczności nie miałem, ale jak nie dawno wybierałem między L x-530 a C T6100 to wybrałem Logitechy, na początku wszystko super, basik CUD, ale po 2 miesiącach zaczęła tuba charczeć :twisted: pierdzieć itd. :stuck_out_tongue: Więc Logitechów nie polece:) Możliwe, że trafiłem na taki egzemplarz z allegro :stuck_out_tongue: w co wątpie:) Ja na Twoim miejscu bym się wstrzymał i dołożył z 200 PLNów.:slight_smile: Creative to porządna firma, więc jak musisz to bierz T6100:)

Pozdro

Taki był zamysł mojej wypowiedzi :smiley: Całkowicie się zgadzam

Świetny wybór ale to nie ta kategoria cenowa te logitechy 300 zl a creativy 600.Co do logietchow sa one bardzo dobre i czesto lepsze od creativa zależy to od konkretnego modelu.

Miałeś pecha felerny model to się zdarza oddaje się na gwarancje i po problemie.

Wiec jak musisz wybierz logitechy x-540 porównywałem te dwa modele i musze powiedzieć że logitech wypada lepiej.Zależy Ci na mocnym basie Logitech ma mocniejszy bass za to troche gorzej radzi sobie z wysokimi tonami.