W jakich ubraniach chodzicie

…np.zgrzebny wór!

Nie uwiera,przewiewny…itd! :wink:

a ja was popieram! Dla mnie głupota jest patrzenie na to kto w czym chodzi. Nie wszytskich stac na extra iuchy i to trzeba akceptowac.

ubieram sie wygodnie i tak zeby MNIE sie podobalo oczywiscie zwracam uwage na jakosc czasami lepiej wydac wiecej sianka i miec cos dluzej niz co chwile kupowac jakies ciuchy bo niby co ja baba (bez obrazy Waterproof :wink: )

Ja powiem tak, czasem kupię jakiś markowy ciuch, od czasu do czasu.

Markowe buty, by dłużej się trzymały, kurtka.

Znam osoby w moim otoczeniu, które oceniają [oceniały] osoby po ich ubiorze.

Co kogo stać, tak się ubiera. A może po prostu nie chce ubierać się w markowe ciuchy?

Więc trochę markowych mam, ale z umiarem. Nie rajcuje mnie to :!:

[[Już rok na forum!!]]

nike 4ever ja nawet logo w telefonie mam jako łyżwe że nie wposmne co mam na tylnej szybie mojego golfika jestem nike maniac i dobrze mi z tym :smiley:

drsik adaśa buty puma sztachaeta nike :slight_smile:

Ja również nie przywiązuje wielkiej wagi co do marki mojego odzienia. Chodze w tym co mi się podoba. Mam oczywiście kilka markowych ciuchów,bo czasem trzeba sie porządnie ubrać i to mi wystarczy.

Z oryginalnych ciuchó to najbardziej podchodzi mi NIKE.

Porządnie ubrać. :hahaha: To ci sie udało. Powiem ci tyle porzadnie to nie znaczy markowo. :smiley:

A co myślisz że porządnie to od razu kojarzyć ma się z garniturkiem i krawatem (pozdro dla mojego wychowawcy :wink: )

Tego to ja nie powiedziałem wiec nie cytuj mnie. Ja mówie ze porządnie można się ubrać nie tylko zakładając buty nike czy bluzę adidasa. :smiley:

Powiem tak, mieszkam w londynie od 2,5 roku tutaj firmowe rzeczy niczym sie nie wyrózniaja, nikt nie zwraca uwagi na firme, liczy sie styl, jakość towaru a nike czy adidas nie zawsze maja towary dobrej jakosci. Ja np. kupuje pume, a tak ubieram sie w cos ciekawego choc przyznaje ze mam sporo oryginalnych ciuchow. Ale osobiscie uwazam ze era marek mija

HEHE a mnie jest trudno kupić coś na mój rozmiar- patrzecie na zdjęcie a tak na poważnie to Nike, Adidas góruja :smiley:

Lazikar,nie zrozumiałeś mnie :frowning:

Przemyśl to :smiley:

Oświeć mnie. :?

Świece…latarką :smiley: :smiley:

Ja chodze w dresach za ogromną kwote aż 15 zł a serio to jeansy i koszukla adidasa i kurtka nike kupiona w lecie na zime :smiley: bo tak to by m nie kupił w sezonie

Mass98, Error, Reebok itp… i bokserki SkyBird :wink: :lol:

ja niektore ciuchy mam orginalne a niektore nie tzw(podróba)A moja najlepsza firma jest nike

A ja chodze

buty AND1

koszulka Nike adidas

spodnie Americanos

starzy mnie sponsorują :slight_smile:

Ja zabardzo nie lubie tak zwanych “firmowek” jak. np: Nike [co to za firma (tylko dobra reklama i tyle)] !!

Jak SorLAx zuwazyl “Kupuję poprostu to co mi się podoba i tyle” [robie tak samo]

Mam swoja ulubiona frme Jeansów jest nią … Americanos !!

Przyznam ze adidaski [buty] kupuje firmowe jak i spodenki !!