W jakie gry mmorpg można pograć

Witam!

Proszę o niewielką pomoc znawców gier typu mmorpg:)

Czy znacie jakieś darmowe gry tego rodzaju?

grałem z rok w tibie ale trochę mi się znudziła, grałem w coś takiego co zwie się rose online, było dosyć fajne ale teraz chyba płatne jest(?), swego czasu grałem też w wow’a i mu online. Wszystkie te gry bardzo przypadły mi do gustu ale czas znaleźć coś innego:)

Nie chodzi mi o gry typu ogame, jakeś battleknight, the crims czy te “wilkołaki i wampiry” :twisted: Mogą być wszystkie klimaty:fantasy, jakieś takie bajkowe itp. Tak więc proszę was o pomoc:) może ktoś z Was gra w coś godnego uwagi :slight_smile: z góry dzięki!

P.S aaaaaaa no i byłbym zapomniał:)

gry muszą mieć w miare normalne wymagania:D sprzęcik to: athlon xp 1700+, 512mb ram, gf2mx400

  1. Silkroad Online

  2. Rappelz

  3. CABAL Online

  4. Lineage II

  5. Ragnarok Online (kdr.net.pl)

To tak kilka dla przykładu . Znam więcej ;]

hmm słyszałem że do rappelza do choćby takiej gry “na poziomie” trzeba mieć 1gb ramu? wiesz może czy to prawda?.. hmm dalej - lineage działałby na moim kompie? i jak jest z tym niby kiepskim sterowaniem w grze? ragnaroka, silkroad’a i cabala chyba testne:D

thecrims :slight_smile:

a z denniejszych i głupszych to bitefight :smiley:

@Bartorex

Nie wiem czy te gry ci ruszą bo w nie nie grałem , po prostu interesuje się trochę grami i o niech wiem więc podrzuciłem je tobie . Ale moim zdaniem te gry ruszą na twoim PC ;]

Te wszystkie gry sa na tym samym poziomie…

Zobacz Eternal Lands, kumpel w to gra, ja nie wiem co to jest :smiley:

ja właśnie gram w 9dragons ;] nawet fajne:P http://9dragons.acclaim.com/