W jakie gry mogę na tym sprzęcie zagrać?

Witam, mam low endowego peceta i szukam na niego gier

AMD FX-4300 3,8GHz
16GB DDR3
GeForce GT630 4GB DDR3

Wszystkie tytuły jakie miałem ograć to ograłem, także szukam czegoś nowego. Szukam jakichkolwiek gier które nie są multiplayerami, mogą być płatne lub bezpłatne, gatunek też dowolny. Chciałem kupić i ograć wieśka II, ale nie jestem pewny do tego, czy mi pójdzie.

Obejrzyj sobie filmiki i wybierz takie gry, które wg Ciebie nieźle na nich wypadły
https://www.youtube.com/results?search_query=GeForce+GT630+4GB+DDR+games

Gry z tych filmów chodzą na różnych procesorach ale na tej samej karcie graficznej, co jest wg mnie kluczowe. Jeżeli karta z filmu ma mniej RAM, to może oznaczać, że u Ciebie dana gra zadziała lepiej, ale nie musi. Jak coś, sprawdź procesor z danego filmu i zobacz jak się porównuje do Twojego, wyciągnij wnioski.

@Bradlee Z tego co widzę to na filmikach są karty które mają 1/2gb a nie 4, czy to ma jakieś większe znaczenie czy raczej minimalne?

Cs:GO, LoL, Valorant

@panicagaming Wyraznie napisałem że nie interesują mnie gry multiplayer

Bardzo konstruktywny komentarz :smiley:
Ograj gry z przedziału lat: 2005-2015. Zdecydowana większość AAA powinna Ci pójść.
Ew. powybieraj gry, a my Ci napiszemy czy Ci pójdą, bo wymienianie przez nas tytułów z tego zakresu będzie po prostu stratą czasu - za dużo ich jest, niekoniecznie w twoich gustach.

Karta jest na tyle mało wydajna że nie ma to większego znaczenia. Nowsze gry będą chodzić wolno nie dlatego że mają mało pamięci na GPU tylko dlatego że specyfikacja karty jest bardzo słaba. A starym grom, które ewentualnie będą chodzić znośnie, nie będzie robiło różnicy czy mają 2 czy 4 GB VRAM - nie potrzebują tyle. 1024x768 (lub 1366x768) to absolutne maksimum dla tej karty.

Wymień kartę na gtx 750ti, który kosztuje 200zł, swojego szajsa sprzedaj za 150 (bo 4GB VRAM) i masz spory skok.

200 złoty to kosztował przed jesienią 2019. Proszę nie wprowadzać w błąd.

I znowu tyle kosztuje :slight_smile:

@panicagaming Patrze na internecie i nie widze żadnej za 200zł :slight_smile:,

https://allegro.pl/listing?string=gtx%20750ti&order=p

Sortuj bez dopasowania nie można dalej zapisać jako parametr linku - jak dodatek dokleja i zapobiegawczo robi kliknięcie to musisz o nim pisać w każdym poście z linkiem allegrowym.

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.