W jakie gry pogram na tym laptopie?

Hej,

http://www.komputronik.pl/index.php/product/86633/Notebooki-i-netbooki/Notebooki/Asus_N90SC-UZ005V.html

http://www.komputronik.pl/index.php/product/85453/Notebooki-i-netbooki/Notebooki/Asus_N61VG-JX025C.html

W jakie gry pogram (full detale) na tych laptopach? Warto kupić któregoś z nich?

Pozdrawiam!

Przenoszę do odpowiedniego działu.

Jak na laptop to całkiem mocna maszyna jednak wątpię aby pociągneła najnowsze i najbardziej wymagające tytuły w full detalach zwłaszcza w rozdzielczości natywnej. Na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zakupem bo już pod koniec października pojawią się na polskim rynku pierwsze laptopy z intel i7 które oferować będą znacznie większą wydajność. Jeśli jednak chcesz mieć kompa na “już” te wskazane przez ciebie modele mają sporą wydajność. Nawet jednak one nie pociągną najnowszych gier i najbardziej wymagających w max detalach. Ale na średnich pograsz pewnie komfortowo nawet pamięciożerne gierki :smiley: radzę jednak jeszcze raz poczekać na i7 :slight_smile:

marchewkowypotwor , thx za info można prosić o jakieś dobre sklepy z notebookami? Bo trafiam na takie z małym wyborem dla wymagających w niskiej cenie :slight_smile:

ciężko jednoznacznie wyróżnić jakiś sklep :slight_smile: ja zawsze szukam konkretnego produktu na ceneo, sprawdzam gdzie znajdę go najtaniej a potem, co wiele osób niestety pomija, sprawdzam opinie krążące w sieci na temat danego sklepu czy też sprzedawcy. Kilka razy robiłem też zakupy w komputroniku i jak dotąd jestem zadowolony, choć ceny mają na niektóre produkty wysokie :? no ale za dobrą obsługę i brak problemów z realizacją gwarancji się płaci.

btw. jeśli poczekasz na premierę mobilnych układów intela i7 do dodatkowo taki notbook będzie pracował pod kontrolą systemu windows seven. Kolejny moim zdaniem powód aby zaczekać z zakupem :slight_smile: Pozdrawiam

StreaM* , spróbuj na Agito, tam często ceny są dużo niższe niż w Komputroniku, i obsługa bardzo dobra.