W jakie gry sieciowe gracie (BF2 ,CoD4 ,Cs 1.6 )?

Witam.Jak w temacie , w jakie gry sieciowe gracie :slight_smile: ?Celem tematu jest poznanie nowych ludzi z ktorymi mozna pyknac w jakas gierke :slight_smile:

Pozdrawiam.

Ja teraz gram tylko w Soldat. Najczęściej INF, czasem Saw & Sniper CTF.

Gierka może prosta ale globalne statystyki na serwerze Blood bardzo mi odpowiadają.

Witam.

Ja polecę wam grę Wolfenstein: Enemy Territory bardzo wciągająca. Wczorał grałem z kolegom na necie razem w jednej drużynie on na lapku ja na kompie super się grało zgranie na 10. Jeśli zamierzałbyś ją pobrać gre można pobrać na naszym vortalu bez łatki najlepiej a bardzo dobry server na który możesz się podłączyć wpisując w konsoli connect 81.19.219.217:27960 , można mnie tam często spotkać nick:CubFura.

Inne gry ale mało popularne mod do WolfET True Combat, WArRock

Ja gram w Combat Arms. Ekstra gra.

Najlepsza gra sieciowa to CS 1.6 .

Ja swojego czasu grałem w CS 1.6 i BF ale jakoś mi się znudziły. Teraz gram w Combat Arms i jest fajna. Tyle że jeszcze nie ma serwerów w Europie i trzeba łączyć się z proxy z USA. Wtedy się jakoś gra. Po więcej info na www.combatarms.eu(to nie jest reklama :))

Ja gram w coda 4,3,2,1 i dodatki :smiley: i gta samp:)

Ja pykam w WarRocka oraz czas od czasu w Soldata 1.4.2 (mam 1.5 beta ale baaardzo mało serwerów) oraz w Counter-Strike 1.6.

Mam też Enemy Territory Quake Wars ale brzydzę się Stroggami xD

Gram w Cod 4 i CS 1.6 :wink:

Ja gram w Cs 1.6 prawie 5 lat , trzeba przyznac ze gra jesli chodzi o grafike to w tej kwesti nie trzeba sie wypowiadac jaka ona jest :stuck_out_tongue: o animacjach czy jakis efektach specjalnych tez nie ma o czym mowic :stuck_out_tongue: Mimo wszystko to jest jedna z lepszych gier sieciowych wszechczasow :slight_smile: Bardzo duzo osob w nia tez gra ze wzgledu na wymagania ( ta gra w chwili obencej pojdzie nawet na najgorszym kompie z Reala ) xD moj nick w niej to :

*Gamer

*POL || AK

Gram tez w Battlefielda 2 od ponad 2 lat , miodzio gierka jesli chodzi o rozwiazania techniczne … jest o co walczyc (medale,odznaki,baretki) sa do zdobycia , super sprawa jest tez leczenie czy Reanimowanie gdy jestesmy Medykiem lub rozdawanie amunicji gdy jestesmy Zołnierzem Wsparcia :slight_smile: ROznego rodzaju komendy itp. Naprawde sprawiaja ze pod tym wzgledem ta gra nie ma sobie rownych :slight_smile: :slight_smile: Jesli chodzi o Grafike to trzeba przyznac ze Nie ma rewelacji ale nie jest zła (nie ma co jej porownywac a obecnymi grami to rzecz jasna) :stuck_out_tongue: lecz jesli komus chodzi na “FULL” to nie mozna jej nic zarzucic , Najgorszym Minusem Gry jest jednak “Strzelanie/Zabijanie” #-o np.Sniperem trzeba trafic kogos 3 razy w tułow zeby Go zabic :expressionless: Ciezkim Karabinem maszynowym walisz kolesiowi cały magazynek a on stoi … w grze jest chyba jakis bład z tym zwiazany bo np.kolejna sytyacja stoisz i celujesz kolesiowi w głowe z 10 cm i “Widzisz” ze trafisz bo przeciez nie pudłujesz z 10 cm a strzały tak jakby przenikały przez postac bo nic sie nie dzieje …

Moje Nicki w grze :

Brzytwa_PL - Jest to moj pierwszy nick , pozycja na swiecie 7000 cos (nie podam dokładnie bo wiadomo ze sie to szybko zmienia)

Detox.pl - Jest to nowy jakos 2 tygodniowy nick

Pozdrawiam i piszczcie dalej kto w co gra :slight_smile:

Ja tylko Call of Duty 4, nic więcej :wink:

Mam tez CoD 4 i gram w nia od Premiery lecz za szybko w niej sie zdobywa Rangi ja najwyzsza zdobyłem po niecałych 6 dniach gry :slight_smile: i szkoda ze nie ma zadnych medali itp.do odblokowania :stuck_out_tongue: ale ogolnie gra bardzo fajna :slight_smile: :slight_smile:

CS “od zawsze” (wcześniejsze wersje też ofc.), trudno nawet powiedzieć ile lat w tej chwili - oczywiście teraz już rzadko, ale nadal mi się zdarza zawiesić na dłuższy czas. Niestety nic ciekawszego nie wyszło. Próbowałem w CSS pograć, miałem konto przez rok, ale IMO nic to nie warte. Wolałbym już jakiegoś COD4 kupić.

Nie ma już czasu z resztą, czasami można włączyć CS i trochę postrzelać. Starczy ^^

Cs pokazuje ze nie musi Byc Boska Grafika , super efekty specjalne … Cs jest tak swietna gra dzieki swojej prostocie :slight_smile: :slight_smile: a obecne gry nie sa złe ale tworcy chca naszpikowac je bajerami itp w wyniku czego gra wychodzi beznadziejna :slight_smile: :slight_smile:

Dodane 05.04.2009 (N) 12:44

Temat ucichł a szkoda :slight_smile: bo wyszło teraz duzo nowych gier w ktore mozna bypynąc razem :smiley: