W jakiej sieci można mieć 1 numer do którego dzwoni się bez

W jakiej sieci można mieć 1 numer do którego dzwoni się bez dodatkowych kosztów, nawet 24h. Kiedyś było coś takiego do wybranego numery za darmo. Ktoś wie czy jeszcze w jakiejś sieci jest taka promocja?

W Mix Plusie i w Sim Plusie jest taka opcja :smiley:

Tylko że raz w miesiącu musisz kupić pakiet za 10 zł :slight_smile:

Tu masz stronkę jak ten numer aktywować w Sim Plusie. http://www.simplus.pl/v.do?idx=1187767

Tak jak koledzy pisali wcześniej, chodzi o sieć Plus.

Musisz jednak pamiętać, że wybrany numer na który chcesz dzwonić i SMSować bez ograniczeń, także musi być w sieci Plus.

Promocja działa w Simplus, MixPlus, a także ofercie abonamentowej.

Ok ^^ dzięki.

W 36i6 jest jeszcze lepiej. Tanie rozmowy i smsy do 36 wybranych osób, a przy aktywacji usługi Esyfloresy mamy nieskończoną ilość smsów do Plusa, za każde doładowanie 50% gratis i 10zł za odsłuchanie reklam. Wszystko na www.36i6.pl

W ramach promocji “Darmowy numer w Play Fresh” możesz rozmawiać za 0 gr/min. z wybranym numerem z Play. Wystarczy, że doładujesz swoje konto kwotą minimum 30 zł, a do końca bieżącego miesiąca kalendarzowego możesz rozmawiać za darmo z wybraną osobą.

Darmowy numer w Play Fresh

Wybierz numer, z którym chcesz rozmawiać za 0 gr/min. Uruchomienie usługi nastąpi po spełnieniu 2 warunków: doładowaniu konta kwotą minimum 30 zł oraz zadeklarowaniu wybranego numeru telefonu. Numer zostanie włączony w ciągu 24 godzin. Wybrany numer możesz zmieniać dowolną ilość razy, jednorazowa zmiana kosztuje 5 zł. Deklarując numer w ramach tej promocji wyłączasz go z promocji 100 minut do Play i na stacjonarne, wystarczy, że dezaktywujesz numer w ramach promocji “Darmowy numer w Play Fresh”, a będzie on już dostępny w drugiej promocji.

Super ^^ ale mam play i chcę na plus; tzn., że nie ma dla mnie narazie takiej opcji ^^ eh…

aikur88 , 36i6 należy do Plusa…

(: super