W jakiej sieci najkorzystniejsze pakiety internetu?

Witam

Mam smartphona i sporo korzystam z internetu w nim. Obecnie jestem w sieci heayah ale pakiet 100 mb staje się mały a ostatnio miałem jeszcze problemy z tym internetem. Szukam jakiejś oferty może być inny operator z tanim internetem. Ciekawa jest oferta Orange-Free ale nie wiem jak z zasięgiem itd. Na doładowania w miesiącu mogę wydać około 30 zł. W tej cenie oczekuję ponad 100 mb internetu. Co polecacie? A jak się odbywa procedura przenoszenia numeru? Dodam, że mam telefon na normalnym starterze bez żadnych umów itd, itp.

zainteresuj się Orange Free na kartę, za doładowanie 100 zł masz 6 GB ważne na zawsze

http://internet.plus.pl/indywidualni/in … w-plus-mix

Nie wiem czy wiesz, ale w heyah są nowe pakiety - 600mb za 15 PLN, i 1,2 gb za 25 PLN. Oczywiście po wykorzystaniu limitu prędkość spada, ale dodatkowych opłat brak.

T-Mobile ma tak samo, tylko, że cena niższa (12 zł) i pakiet również (250MB).

Chyba przeniosę się do Heyah, ile tam się płaci za SMS?

W Heyah właśnie niezłe są te nowe pakiety. W orange znowu dobre jest to, że doładowujesz i masz za free neta. A jak jest z samą procedurą przenoszenia numeru? (@GuiiHZ w sieci Heyah do heyah za free smsy)

Tutaj masz informacje jak przenieść numer do Orange http://oran.ge/wz5S56

W Play jest chyba najlepiej jesli chodzi o internet…

w chwili obecnej jeśli chodzi o internet na kartę to orange jest poza konkurencją bo wychodzi najlepiej no i zasięg play internetu nie można nazwać internetem mobilnym

Tak, ale Orange Free to właściwie tylko internet, ofertę do rozmów/smsów mają marną (brak pakietów z innych taryf). Także wszystko zależy od tego, czego się oczekuje. Zrównoważona oferta jest np. w Play Lubie to, gdzie za doładowanie 50zł dostajemy gratis 1GB (ważne 5 miesięcy), a za resztę można normalnie wykupić pakiety, które są dostępne w zwykłym Freshu.

Natomiast co do zasięgu to się nie zgodzę. Internet w normalnych taryfach (czyli prócz Play Online) działa na nadajnikach Playa, Plusa i Orange.

W Play masz 1 GB za 25zł, 500MB za 15 zł, 200 za 9 zł, 100 za 7zł, 25 za 2 albo 3zł. Do tego co najwyżej 29 gr / min rozmowy (z reguły wychodzi mniej) do wszystkich sieci;-) (bez tzw. gwiazdek). Może Play abonament? albo 250MB albo 1GB / miesiąc za jakiś śmieszny abonament?

Co ty wygadujesz - jest na 3 nadajnikach, więc ma zasięg przynajmniej taki jak Orange.

tak jeśli mówimy o ofertach głosowych ale nie w przypadku ofert internetu mobilnego bo tutaj już kolorowo tak nie jest.

Użytkownik piszę że

Więc chce korzystać w telefonie, więc kupuje pakiet i korzysta z 3 sieci. Pamiętam że z abonamentem były cyrki - że w strefie Play miało się to za darmo, ale teraz nie wiem jak jest. W każdym razie na kartę od ok 2-3 lat pakiety są wliczane również gdy ktoś jest w roamingu.

nie jest tak w przypadku ofert internetowych. W nowych planach (przynajmniej w abonamencie) nie ma już rozróżnienia internet w strefie play a internet w roamingu.

A są jakieś oferty “nieinternetowe”? Chodzi o oferty bez MB danych?

Patrzac na Twoja lokalizacje z profilu niestety z tymi nadajnikami jest bardzo kulawo. Jak do tej pory na Podkarpaciu wiecej niz Edge nie zobaczyłem i nie oraniczałem si do kart jednego operatora. W bzdury o 4g playa to powiedzmy moze kiedys uwierze ale nie na wschodniej scianie polski. Nowy test predkosci juz na nadchodzace swieta bede robil ale nie nastawiam sie na jakiekolwiek zmiany w moim rodzimym zascianku.

A co do doradzenia to polecam oferte orange na karte.