W jakiej sieci wybrać abonament

Witam, chcę wziąć abonament w jakiejś sieci komórkowej, ale nie wiem do końca w które.

Chodzi mi o to, żeby było w miarę tanio, ale też z wieloma gratisami i tanimi smsami i rozmowami.

Chciałbym też żeby była możliwość rozmowy z jedną osobą za darmo jeśli to możliwe.

W plusie jest teraz moim zdaniem najwięcej dobrych ofert.Teraz jakoś na starcie z tego co wiem dostaje się co miesiąc darmowe smsy,jeszcze jak tam się ileś przegada to i rozmawiać można z wybraną osobą za darmo.Zresztą możesz sobie poczytać na plusa stronie co i jak,ale moim zdaniem plus liderem :wink:

ja mam rok w erze se k550i za 1 zł (teraz na pewno będzie coś lepszego) 30 zł na miesiąc i 40min za free EDIT do wszystkich oczywiście

zależy z jaką siecią najczęściej piszesz i rozmawiasz

we dwoje z dziewczyna wezmiemy tą samą sieć wiec bez roznicy jaka teraz

to plusa

Aster city^^

w mix plusie (o ile mix cie interesuje jesli nie to nieczytaj tego dalej) miesiecznie wybierasz 1 numer z plusa i przez caly miech dzwonisz do niego za darmo;) z laska po 3 godziny dziennie gadalem :wink: wiec jesli ci zalezy to wez plusa, chociaz ja osobiscie uwazam ze to najgorsza siec (zdazalo sie ze znikaly mi pieniadze same z konta, ale fakt ze raz przez przypadek doladowali mi 50 zl ^^ ). Jesli jestes zainteresowany to tam poczytaj na stronie plusa aha ma jedna rade jesli juz beddziesz mial ten darmowy numer to nastaw sobie przypomnienie w tel kiedy konczy ten numer bo ja kilka razy z laska sie zagadalem np. o 12 sie konczyl ja sie z laska zagadalem i… 30 zl wpizdu :stuck_out_tongue:

w plusie darmowy numer jest za 10 zeta na 1 miech gadasz do woli i w promocj daja se k 800 i :stuck_out_tongue: