W jakiej sieci wybrać internet do telefonu do max 20/miesiąc

Cześć,

mam Sony Xperię M w któej internet działa bardzo fajnie po przez łączność HSPA+ czasem zmienia się na słabszy 3G( też działa bardzo dobrze)

ale ja mam Mixa w plusie 50zł/msc doładowanie, a w mixie są bardzo drogie pakiety danych bo za 15 zł mam tylko 500 MB, 

Więc moje pytanie brzmi jaki kupić starter(w jakiej sieci) aby nie płacić więcej niż 20 zł miesięcznie i mieć przynajmniej 1GB na msc transferu?

Plus, Orange, T-mobile, Play? POMOCY

Ps. Oczywiście chodzi mi o starter w który nic nie trzeba dokupować xd ew. pakiet danych, a nie typu orange podpisz umowe na 12 msc i co miesiąc za 15 zł masz 2 gb. bo potrzebuję internetu w tel tylko na miesiąc max.2-3

Jeśli jakieś niejasności, oczywiścię odpowiem

W Orange Free na karte masz 1GB za 25zł jak nie wykorzystasz tego transferu i doładujesz konto to się sumuje i możesz tak zbierać i zbierać ten transfer. Żona ma tak nabite chyba 14GB tylko nie wiem jak u Ciebie z zasięgiem, jeśli Orange łapie 3G to bierz śmiało chyba że ktoś coś lepszego zaoferuje :slight_smile: Aha no i masz ważność konta na rok tylko chyba trzeba sms pod jakiś darmowy nr wysłać albo na stronie Orange się to też włącza.

 

http://www.orange.pl/kid,4003445773,id,4003445774,article.html

Dzięki za pomoc, ale to dalej nie jest to

Zobacz na allegro, kupisz sima za kilka dych z kilka(naście) giga ważne przez nawet rok. Jeżeli masz Xperie M dual to z kolei najlepiej Aero.

W pozostałych ofertach Orange masz pakiety. 1GB za 12 zł na miesiąc. Jak chcesz dużo Internetu i tylko na nim Ci zależy to startery na allegro z dużymi paczkami na neta.

Ewentualnie proponuję PLAY na kartę. Nielimitowany internet 1 GB za 10 zł na 30 dni (nielimitowany w tym sensie, że 1 GB jest z pełną szybkością, a po przekroczeniu jest to spowolniona prędkość).