W jakim banku najlepiej mieć konto internetowe?

Czy coś możecie polecić? Chodzi mi o konto na przelewy z pracy, no i żeby było tanie utrzymanie konta, i wypłacania z bankomatów czy przelewów

Bank Millenium - “Dobre konto”

  • zero za prowadzenie konta

  • wszystkie bankomaty w kraju za darmo

  • przelewy za darmo

  • zwracają 3% z transakcji kartą do 50zł miesięcznie !

Mam od kilku lat i polecam bank. Ostatnio kolega zmieniła i tez jest zadowolony :slight_smile:

W życiu Millenium bym nie wziął - tata tam ma, a także mama i siostra mojej dziewczyny - wszyscy narzekają na opłaty złodziejskie.

Może wypytaj o ten Alior Sync, może być ciekawa oferta.

Ja od siebie mogę polecić BZWBK, konto <30 (do 26 roku życia bezpłatnie, po tym czasie opłata 7 zł za konto, jeśli nie będzie wpływów min. 1000 zł).

PKO konto za zero, tam musisz mieć systematyczne wpłaty kiedyś bylo 2 TYS teraz chyba 1,500 zł i masz konto za zero :lol:

Dla osób pełnoletnich

0 zł za prowadzenie konta

0 zł miesięcznie za kartę debetową do konta

0 zł za krajowe przelewy internetowe

0 zł za dostęp do bankowości elektronicznej (iPKO)

0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego, eService, BZ WBK

w Warszawie umowę podpiszesz

bez wychodzenia z domu

Zdecydowanie Alior Sync, bije na głowę pozostałe banki

Najlepsze konto to własna kieszeń taka prawda ja mając 25lat nie posiadam konta i nie zamierzam tego robić może kiedyś ale puki co własna kieszeń.

Jak nie pracujesz albo nie robisz zakupów w sieci to konto nie potrzebne…

Obecnie chyba tylko konto w getin banku, a dokładniej getin online mają 0zł za prowadzenie konta, karte paypass i wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Dużo było takich tematów

Konto ma więcej zalet w porównaniu do skarpety już pomijając te podstawowe typu przelewy. Nawet nie pracując często się bardzo przydaje. Właśnie wspomniane zakupy np. w necie, czy różnego rodzaje rezerwacje (chociaż tutaj często przydaje się karta z CVV). Zazwyczaj na koncie kasa jest bezpieczniejsza niż w domu (trzymając w domu już bym jej prawdopodobnie nie miał, do tego jak ktoś studiuje to i mieszka czasami w miejscach gdzie więcej kasy wolałby nie trzymać :P), a tym bardziej w kieszeni (jak jesteśmy gdzieś w podróży). Do tego (mamy okres wakacyjny :wink: ) umożliwia niekorzystanie ze złodziejskich przeliczników w kantorach za granicą, tylko wszędzie można sobie miejscową walutę z bankomatu wybrać, albo bardzo często wręcz płacić od razu kartą. Do tego są miejsca gdzie można płacić tylko paypassem- rzadko, bo rzadko, ale odpada osobna zabawa z doładowywaniem czy kombinowaniem i kupowaniem przez kogoś (gdzie komuś tez coś odpalić zazwyczaj wypada).

Jak tylko do zakupów internetowych to zdecydowanie Alior Sync bo zwracają 5% kwoty wydanej na zakupy w internecie (kartą lub przez Płacę z Alior Sync) Jak konto ma służyć na co dzień i być głównym rachunkiem to polecam Alior Bank, przyzwoita obsługa i nic nie szwankuje.

mBank - zero opłat

mBank - w życiu, jeśli chce się korzystać z karty też i nie ma się dużych zarobków - 5 zł za miesiąc, jeśli nie zrobisz transakcji za min. 100 zł… Dlatego właśnie do BZWBK przeszedłem, tam wystarczy kupić gumę za 20 gr. w Carrefour :wink:

Nie siej plotek :stuck_out_tongue: Opłata za karte w mBanku to 2zł, kiedy włącza się “wszystkie bankomaty za 5zł” to ci anulują 2zł i płacisz tylko za te bankomaty :stuck_out_tongue:

Polecam Ci konto w Deutsche Banku wszystko za zero złotych i nie musisz mieć żadnych miesięcznych wpływów. :slight_smile: http://www.dbnet24.pl/

No dokładnie, w mbanku te 2 zł wprowadzili jak się nie wyda odpowiedniej ilości kasy. Mimo, że to mała kwota już nie można stwierdzić, ze konto jest w 100% darmowe, bo właśnie osoby, którym darmowe jest potrzebne zazwyczaj mało z niego korzystają, więc ta opłata może dochodzić. Jak nie co miesiąc to od czasu do czasu. DO tego w mbanku wkurza mnie wciskanie na siłę jakichś dodatkowych ofert, jakieś bezsensowne telefony- czy chcę kredyt, czy chce ubezpieczenie- będę chciał to się sam zgłoszę, a nie mi tyle. zawracają. W systemie internetowym tez powciskali wszędzie ‘a uaktywnij, to,a uaktywnij tamto’ i zrobiło się mniej przejrzyście. Gdybym nie miał otwartego tam jeszcze firmowego konta to myslę, żebym sobie zmienił, bo konkurencja spora. Ale przenoszenie firmowego to za dużo zachodu, więc póki co zostaje. Są dużo gorsze banki, np. millenium gdzie może jak sie nic konkretnego nie robi to jest spoko, ale przy poważniejszych rzeczach potrafią dziwne punkty do umów dopisywać po cichu, więc nie mam do nich zaufania. Ale może tylko na taki oddział trafiłem.

…a także konto offline-nowe i kasują jak za zboże za przyjmowanie przelewów z zagranicy. Dziękuję, postoję

Jak ktoś nie ma rodziny zagranicą to te konto jest na prawdę dobre :!: :slight_smile: