W jakim kolorze adidasów chodzicie?

(mich@l2312) #1

W jakim kolorze adidasów chodzicie - białym czy ciemnym? Mam zamiar za niedługo kupić adidasy tylko nie wiem które będą lepsze do niebieskich dżinsów. Jeśli chodzi o wiek, to mam prawie 19 lat.

(prz3m3k84) #2

Kup glany...

(klopas) #3

kup i takie i takie...

najrozsądniejsze rozwiązanie, lepiej dopasowywać do góry, koszulka, czapka, bluza itd. niż do spodni...

(system) #4

Jeśli lubisz dbać o buty to napewno mozesz sobie pozwolic na kolor bialy wiecej przy nich roboty natomiast jesli jestes taki ja ja napewno polecam ci kolor czarny z prostego powodu jesli kupisz bele jaką gąbke i nawilzysz ja belejakim kremem to wystarczy raz przejechac nia buty i bedziesz mial je eleganckie z bialymi tyak sie nieda xD

pozdro

(Breitner) #5

Chłopie, i zadajesz takie dzicinne pytania ?

W różowym z paskami.

(Pawelo 1986) #6

Czarne pasują do wszystkiego :lol:

Osobiście nosze czarno białe :smiley:

(Goodprogram) #7

Królewska biel.

(Icearas) #8

Lato/wiosna białe, a jesień/zima brązowe, albo ciemne jakieś. :wink:

(Matheosh) #9

Można by rzec patowa sytuacja :stuck_out_tongue: Według mnie najlepszym i w sumie jedynym sensownym rozwiązaniem w tej jakże trudnej sytuacji będzie zakup jak już wyżej zostało wspomniane dwóch par butów, rozcięcie ich wzdłuż na pół i ponowne z szycie z tym, że łącząc na przemian ze sobą kolory :stuck_out_tongue: wówczas otrzymasz buty w kolorze black and white co powinno rozwiązać wiele problemów, które można napotkać przy zmianie dżinsów na inny kolor :stuck_out_tongue: Ale nachodzi kolejne pytanie, co w przypadku gdy ich kolor nie będzie pasował do innych części garderoby... chyba rzeczywiście patowa sytuacja. A tak już całkiem poważnie: masz 19 lat :!: :!: :!: - czy poza kolorem butów, mamy Ci doradzać w ich rozmiarze, wyglądzie, długości sznurówek, a może rzep, doborze materiałów z jakich wykonuje się buty :?: Nie masz własnego zdania odnośnie swojego stylu bycia :?: Wybierz te które Tobie się podobają i w których Ty będziesz czuł się najlepiej - chyba proste.

Rozumiem dział na luzie, ale pytanie postawione przez osobę mającą 19 lat... :x

(Depedro70) #10

Nie lepiej kupić buty marki sadida+ 4 pasek gratis i taniej wyniesie oczywiście w dwóch kolorach.

Tak na poważnie białe buty szybko się brudzą .Czarne będą praktyczniejsze.

(roobal) #11

Zdecydowanie lepsze rozwiązanie, jeśli stać Cię na kupno więcej niż jednej pary to nie ma sensu kupować jednych butów do wszystkiego. Lepiej mieć osobne pary, np. na lato/wiosnę, osobne na jesień takie do kostek, np. koszykarskie a na zimę - zimowe :slight_smile:

Dokładnie, do dżinsów pasuje praktycznie wszystko, zarówno glany jak i buty do garniaka :slight_smile: Osobiście, ja akurat wolę czarne, nie dlatego że się nie brudzą tak szybko jak białe ale bardziej mi się podobają. Białe buty są efektowne szczególnie nowe ale znudziło mi się chodzenie w białych. Ja osobiście kupuję teraz nietypowe buty, np. czarno-biało-czerwone, np. takie http://www.magazyner.pl/obrazki/and1_1.jpg

Amerykanie jak im się najki pobrudzą to wyrzucają na śmietnik :slight_smile:

Pozdrawiam!

(Danielm86) #12

tylko w czarnych.

roobal , u Amerykanów wszelkiej maści Nike, Pumy itd to najtańsze buty. U nas są najdroższe, bo mamy 10 pośredników, zanim trafią w nasze ręce

(Luxor) #13

A Nike to są fajne buty, czy nie? Bo niektórzy mają nieciekawe komentarze na temat tych Nike'ów...

Kup białe z jakimiś czarnymi "znakami", ja nie lubię dżinsów osobiście... A dziewczyny wolą chłopaków w dżinsach hehe :lol:

(Jan0506) #14

Czarne skarpetki

(klopas) #15

dobre, osobiście podobają mi się modele Nike Air Force One Mid i Low (niektóre kolorystyki extra są) i Nike Dunk

tylko nie radzę brać na allegro, nie wszystkie sklepy oferują oryginały więc skateshopy odpadają całkowicie, tam najwięcej takiego badziewia...

polecam stronkę but1.pl, oryginały na 100%, szybka wysyłka, wszyscy zachwalają, kiedyś tam kupie jakieś nike jak nazbieram kasę

(Lost World) #16

Granatowe Lacoste

(klopas) #17

jak dla mnie to płacenie za krokodylka :stuck_out_tongue: ogólnie nie znam modelu który by we mnie trafił :stuck_out_tongue: już supry są ciekawsze

(CzajAn) #18

czarne lakierki