W jakim programie można otworzyć plik 001

Witam , mam pewien problem , ściągnąłem sobie pewien plik i jest on w formacie 001 i nie wiem jak to otworzyc .Próbowalem winrarem ale kiedy klikam ppm na ten mój plik to nie zadnej opcji typu wypakuj tutaj czy wypakuj pliki. Tak więc proszę o pomoc.

Pozdrawiam

to część jakiegoś archiwum. Nie było tam więcej plików do ściągniecia??

Prawdopodobnie jest to fragmet pliku podzielonego w programie Total Commander.

A skąd wiesz że nie jest to archiwum np winrara ??

Nie ma takiego formatu :o

Podaj jakie rozszerzenie ma ten plik ??

WinRAR, dzieląc plik na kilka części, pozostawia rozszerzenie .rar , a do nazwy pliku dopisuje .part1, .part2, itd. Natomiast jeśli włączony jest stary styl nazywania woluminów, poszczególne części mają rozszerzenia .r01 , .r02 , itd.

Aby podzielić lub połączyć plik w programie Total Commander, z menu Pliki należy wybrać Podziel plik lub Połącz pliki. Poszczególne części mają wówczas rozszerzenia .001 , .002 , itd.

Mam podane takie informacje

Typ: plik 001

Juz nie pamietam :frowning: , sciagalem to dosc dawno i już mi z glowy wylecialo.

Pozdrawiam

Wasacz ja podałem tylko przykład. Skąd wiesz czy inny archiwizer nie tworzy woluminów o takich nazwach ??

dlatego poprosiłem o:

Mateusz1811 , Mój komputer -> Narzedzia -> Opcje folderów -> Widok -> i odznacz “Ukryj rozszerzenia znanych plików” i potem OK.

Teraz po nazwie tego towjego pliku bedzie kropka i jakies rozszerzenie podaj to co jest po kropce :slight_smile:

Oki zastosowalem sie do rady kosior6 i mam takie coś xxx.pl.avi.001.

Ale nadal wynika z tego ze mam rozszerzenie 001 :frowning:

Tak więc czekam na dalsze instrukcje.

Pozdrawiam

pliki 001 , 002, 003 to 1 plik podzielony na wiele czesci tak wiec trzeba to polaczyc w jeden :slight_smile: w paczce musi pyc pare plikow z rozszerzeniem numeracyjnym i jeden plik kontrolny *.crc

uruchom TotalCMD i zaznacz plik kontrolny nastepnie przejdz do plik -> scalaj pliki

Powodzenia :wink:

nie twoje rozszerzenie to

a cały plik jest podzielony i dlatego ma końcówkę 001

http://www.sharpened.net/helpcenter/fil … on.php?avi

http://www.gomplayer.com/main.html spróbuj tym odtwarzaczem, ponoć odtwarza takie niedokonczone, uszkodzone pliki avi.

ale ja mam tylko jeden taki plik , bo jak pamiętam to ściągalem wlasnie tylko jeden plik .

utknąlem w momencie zaznacz plik kontrolny , bo ja mam ten plik na pulpicie

a w tym programie mam do wyboru jedynie jakieś dyski.

Niestety nie dziala :frowning:

Pulpit = C:\Documents and Settings\nawa twojego konta\Pulpit

Jak masz jeden taki plik to znaczy że nie ściągnołeś wszystkiego. Więc albo:

:arrow: Dociągnij pozostałe części pliku

:arrow:

Wykasuj .001 i zostaw xxx.pl.avi i spróbuj odtworzyć w dowolnym odtwarzaczu

:arrow:

:arrow: plik -----> KOSZ i daj se z nim siana

ta opcja niestety odpada

A mógłbys powiedzieć jak mam to zrobić

Ale z tego to nic nie rozumiem :oops:

Pozdrawiam

Jak masz zaznaczony plik (kliknąłęś na niego raz :wink: ) to wciśnij F2 i skasuj ostatnie cztery znaki tak, żeby zostało ostatnie to .avi :stuck_out_tongue:

Ludzie dziala , udalo się :jupi: jestescie cudowni :lol:

dziękuje wszystkim serdecznie .

Pozdrawiam bardzo ale to bardzo serdecznie :wink:

Metody najprostsze są z reguły genialne