W jakim sklepie internetowym mogę kupic głosniki do mp3?

no właśnie chciałbym kupic sobie głośniki do odwarzacza mp3, tylko nie wiem gdzie moge na internecie poglądac oferty ów głośników! patrzyłem na allegro ale chciałbym jescze zobaczyc w jakiś innych sklepach internetowych, bądź aukcjach! odpowiedzcie please! z góry thx

luknij sobie w http://www.proline.pl

Większość firm produkujących tego typu sprzęt ma własne sklepy, oprócz tego jest masa sklepów, które też taki sprzęt udostępniają.

Czy orientujesz się co to google?

Szukanie nie boli, zapewniam.

Wyszukanie większych sklepów internetowych zajmie pare chwil.

A tak wogóle to według mnie kupowanie głośników do MP3 się nie opłaca. Wiem, bo sam takie miałem i po miesiącu wylądowały na allegro. To nie był jakiś szajs: głośniczki Creative TravelSound 400. Niestety jakoś mi się to nie spodobało, zbędny bajer.

Dam ci jeszcze jedną radę sprzedaj MP3, dołuż do tego kasę którą chcesz wydać na głośniki i kup odtwarzacz MP4 z wbudowanym głośnikiem, to jest naprawdę COŚ

Miałes w ogóle coś takiego w ręku?

Jakieś no-name za 200zł, gdzie nic nie widać, i rekordowa prędkość 20 klatek na sec…

Porządne odtwarzacze mp4 zaczynają się w granicach od 800zł

Apple, Creative

Ceny leca na łeb w dół, chyba masz nieaktualne dane, to prawda że odtwarzacza creativa nie kupisz niżej niż 1000zł, ale są też inne tańsze modele i za cenę około 400zł, możesz kupić całkiem niezły odtwarzacz, wystarszy poszperać na allegro.