W jakim sklepie nie kupować komputera?

Mam pytanie w jakim sklepie nie kupować komputera?Mam zamiar w bliższym czasie kupić komputer.Nie chciałbym popełnić błędu z przed 2,5 roku gdy kupiłem Gó…Dlatego proszę o odpowiedź :smiley:

Aktualny konfig:

Procesor:Intel Celeron D330 2,66ghz 533

Płyta Głowna:Asrock P4i48 DDR ATX

Gniazdo procesora:Socket 478

Pamięć: 768ddr ramu 400mhz GOODRAM

Dysk twardy:80gb 7200 WD 2MB WD

Karta Graficzna:6800XT

ZASILACZ: TRACER-400W ATX(230V)

w biedronce i MM :mrgreen: i u zaprzyjaźnionego informatyka.

Jakie pytanie taka odpowiedź.

Jeżeli nie chcesz kupić przysłowiowego kota w worku to najlepiej kup części jakie tobie odpowiadają i samemu go poskładaj. Nigdy nie kupowałem kompa już złożonego zawsze sam to robiłem i nie narzekam. A jeśli sam nie potrafisz to udaj się do sklepu powiedz jakie interesują cię części i powinni ci go złożyć tam w sklepie.

Vobis i inne supermarkety.

Wciskają tam prawie wszystko no-name.

Napisz ile masz kasy to się coś złoży.

Składaka zrób a części na allegro albo w komputroniku

no spox ale ten sklepik do najtańszych nie należy :frowning: ale jak masz kesz to no problem składaj sam albo napisz tu na forum to ci pomogą userzy

czemu nie kupować w Vobisie?? :wink: Mają tam porządne zestawiki

W biedronce to wiem :smiley: Kiedyś chicałem kupić w netto : :lol: Kupiłem kompa w Mega Avansie już nigdy tego nie zrobie za 1900zł i oto konfiguracja:

Celeron d 2,66ghz

Płyta główna:Asrock p4i48

Karta:R 9200

Dysk twardy:80gb

Czyż to nie śmieszne za 1900zł?

w połowie jaqk kolega juz napisał NO Name

to zależy kiedy to kupowałeś

Przecież napisałem!Pakeroso ja też bez Monitorka :D.Ale dobrze że dodali jeszcze myszkę i klawiaturę 8)

to chyba nie tak dużo bo ja 3 lata temu za kompa jak poniżej (bez monitora i DVD, 512MB ram) dałem 2800zł.

Tak jak napisał Błażej nie kupuj w żadnych supermarketach typu MM cze jakies Euro RTV itp bo przepłacisz i to sporo.

Najlepiej rzuć sumę na forum to ci chłopaki podpowiedzą co za to złożysz. Później idziesz do jakiegoś serwisu\sklepu z kompami przedstawiasz swoją lista dajesz kase i ci składają.

spożywczym ? :roll:

Miałem laptopa z tesco co już w ogóle jest uznawane za kamikaze i działał wyśmienicie, gdybym nie sprzedał to pewnie do dziś chodziłby jak w zegarku :smiley:

Ale chyba 2 raz juz bym nie ryzykował kupna w supermarkecie.