W której sieci obecnie najlepiej "wziąć" Iphone 5?

Witam

Chciałabym zakupić Iphone 5, najlepiej na dobrej umowie z jakąś siecią.

Bardzo często korzystam z poczty, yt i różnorakich aplikacji wymagających internetu, a więc potrzebuje mieć duży pakiet internetowy.

Przeglądałam dużo ofert , ale nie mogę znaleźć żadnej dobrej.

Czy moglibyście polecić mi jakąś umowę, z którą dostanę Iphone 5. Nie ważne czy jest to abonament, mix czy jakieś inne cudowne pakiety.

Może ktoś z Was też miał taką decyzję do podjęcia i może mi pomóć?

Dzięki z góry

Pozdrawiam :))

Wg mnie brać ten telefon to tylko bez umowy, kupić sam aparat

Umowa będzie bardzo droga

Zrób jak radzi rradek

Dla przykładu w PLAY:

Super Formuła iPhone z internetem - 109,00 zł/mies. Koszt iPhona 5 64GB to 1499,00 zł.

No lepiej brać bez abonamentu, z abonamentem może nawet kosztować 1000 zł drożej.

Dla przykładu od kolegi wyżej abonamet 109 razy 24 = 2616 zł + cena iPhone’a 1500 zł = 4116 zł

A bez abonamentu za 2900 zł.

Jeśli jesteś w zasięgu sieci Play 3G to http://www.play.pl/telefony/iphone532/#data-cennik

Najlepiej wejść na strony wszystkich sieci i wybrać sobie dogodną ofertę.

Na razie zauważyłem mały wybór rodzajów abonamentu dla Iphone5.

Z tego co pamiętam to w Play kupuje się urządzenie na raty (abo + rata) więc moim zdaniem lepiej wziąć iP5 na raty w wolnej sprzedaży + abo bez urządzenia z większą ilością minut. Poza tym w sprzedaży operatorskiej urządzenia są droższe o jakieś 30%.

Co prawda tylko 32GB http://allegro.pl/nowy-apple-iphone-5-3 … 17842.html

No tak, ale Internet?

Na karcie w Play 24x1GB to koszt 600 zł.Gdy zabraknie 1GB na miesiąc to trzeba dopłacić 320 zł aby mieć w sumie 1.5 GB. Czyli wychodzi jakieś 3500 zł. A rozmowy, SMS i MMS?

Formuła jest dobra dla tych, co chcą mieć 2GB internetu + lejek oraz nie patrzą na minuty rozmów i SMSy. 109 zł i masz gdzieś ile wygadasz, pełna swoboda. Natomiast jeśli ktoś faktycznie nie rozmawia i nie MMS/SMS-uje, to może sobie jechać na karcie czy małym abonamencie z możliwością dokupowania pakietów, wtedy wyjdzie trochę bardziej opłacalnie brać bez umowy.

BTW. Prawda jest taka, że jak kogoś stać na iPhone to stać go też na abonament 109 zł, więc nie wiem czy nie lepiej, żebyś się rozejrzał za czymś innym :wink: