W menadżerze urządzeń znikła karta Wi-Fi?

WITAM,

Obsługa komputera nie jest mi obca o wielu już lat, ale spotkałem się z problemem, którego nie potrafię usunąć.

Posiadam rocznego laptopa (kupiłem nowego) HP Pavilion dv6000. Założyłem w domu sieć lokalną z podłączaniem do neta za pomocą rutera z punktem dostępowym. Wszystko jest OK.z połączeniem tylko tyle że HP raz wykrywa w sobie kartę wi-fi i wszystko jest w najlepszym porządku, a raz w ogóle jej nie ma :!:(tak jakby była wyciągnięta z laptopa) . Format nie pomógł, ponowne zainstalowanie sterowników też nic nie pomaga, czasami jak odpalę system w trybie awaryjnym to wtedy wykrywa kartę i do następnego restartu wszystko śmiga . Proszę o jakieś pomysły. :?:

Musisz ze sterownikami potestowąć może poszukaj jakiejś innej wersji albo zainstaluj viste o ile niemasz…

skoro kupiłes go rok temu to masz jeszcze gwarancje sprzedającego…

wiec… chyba nie musze mówic co polecam…

Może za łóżkiem?

Proszę nazwać temat konkretnie.

aktualizacja sterów nic nie da bo w menedżerze urządzeń nic komp nie wykrywa, żadnego urządzenia, nic, tak jakby sprzętu nie było. (może upgrade biosu?)

Przed paroma minutami mialem telefon od przerazonej mamuski ze nie dziala…

Identyczny komputer i identyczny problem - brak karty wifi w managerze urzadzen.

Na eth oczywiscie dziala. Zobacze dokladnie jak pojade i sprawdze co i jak.

Troche pogrzebalem w necie i…

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu … =c01087277

A wiec w HP wiedza ze takie problemy sa i jest nowy BIOS, tylko pytanie czy wgranie

go pomoze jak problemy juz wystapily? Jutro dzwonie na helpdesk HP i zobaczymy, bo

oczywiscie w niedziele nieczynny.