W nazwie pliku pokazuje mi się jego format

Witam ponownie :P. W nazwie pliku pokazuje mi się jego format tzn “blablabla.txt” http://img179.imageshack.us/img179/9233/beztytuuqhf.png. To jest w plikach typu jpg png txt exe itp.Wcześniej takie coś mi się nie pojawiało. Jak to skasować? :D:D:D

:o to chyba dobrze, ze widzisz rozszerzenia plików. Jest to bezpieczniejsze.

Można to zmienić>start>panel sterowania>opcje folderów>widok i zahacz Ukryj rozszerzenia znanych typów plików

PS

Lepiej zostawiłbym to tak jak jest

Na Twoim miejscu zostawił bym aby były widoczne rozszerzenia plików. Jest to bezpieczniejsze bo wiesz jaki plik uruchamiasz. Zaczął bym się martwić gdyby rozszerzenia przestały się pojawiać. Mogło by to znaczyć że w Twoim systemie zadomowił się jakiś wirus bądź keylogger który ukrył te rozszerzenia.

lol xd

nowy problemik się pojawił:D:D:D

a mianowicie jak włączam komputer to ekran ładowania windowsa (xp) jest przesunięty w lewa stronę i nie widać wszystkiego xD.

a jak sie załaduje to wszystko jest w porządku czy cały czas obraz zjechany w bok?

A spróbuj pokombinować w menu OSD monitora.

wszystko jest wporzo tylko to jest takie.

Dodane 29.04.2009 (Śr) 21:33

co to osd monitora? xD

To jest menu, w którym możesz ustawić, szerokość, wysokość, zachylenie obrazu ale z poziomu monitora. Na monitorze powinny się znajdować przyciski. Na jednym z nich powinno pisać “Menu”. Naciśnij go i dalej sobie poradzisz. Jak takiego przycisku nie ma to po naciskaj wszystkie i sprawdź co się pojawia. W końcu dojdziesz do tego menu.

ok ;p