W niektóre dni nie działa mi prawidłowo internet

Witam

Mam taki problem iż od długiego czasu może nie tak że dzień w dzień ale raz w sobotę raz w piątek czasem w poniedziałek itd nie działa mi prawidłowo internet tzn. lubię sobie pogrywać w gry mmorpg no i sobie siedzę gram aż tu naglę moja postać stoi i wywala mnie z gry. Jest to strasznie denerwujące

A więc mam internet z Asty Net (Piła) Posiadam Modem płace za internet 49 zł nie wiem co tutaj jest potrzebne dokładniej więc może dam screna z start>panel_sterowania>połączenia sieciowe i internetowe>połączenia sieciowe

nadobreprogramy.jpg

Pozdrawiam

SluPila ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Obrazek mówi, że masz podłączony net kabelkiem Ethernet. Sprawdź swoje pingi na http://www.pingtest.net. Jeśli będą zbyt duże to znaczy, że problem leży po stronie połączenia.

nadobreprogramy.jpg

Tylko IP moje zakryłem ;d

Ping jak ping… mój też waha się między 20-35ms.

Powiem szczerze, że jeżeli masz radiówkę i w niekorzystnym miejscu mieszkasz to problem nie zniknie…

Mam to samo, np. dzisiaj mam internet tak słaby, że tylko przeglądarka działa, a np. wczoraj mogłem gadać na skype, grać w CS’a i jeszcze buforować film :stuck_out_tongue:

Ale ja nie mam radiówki ja mam normalny starcjonarny internet z modemem.

No to przyczyną może być wadliwy sprzęt lub przeciążenie sieci :slight_smile: