W niektóre dni nie działa mi prawidłowo internet


(system) #1

Witam

Mam taki problem iż od długiego czasu może nie tak że dzień w dzień ale raz w sobotę raz w piątek czasem w poniedziałek itd nie działa mi prawidłowo internet tzn. lubię sobie pogrywać w gry mmorpg no i sobie siedzę gram aż tu naglę moja postać stoi i wywala mnie z gry. Jest to strasznie denerwujące

A więc mam internet z Asty Net (Piła) Posiadam Modem płace za internet 49 zł nie wiem co tutaj jest potrzebne dokładniej więc może dam screna z start>panel_sterowania>połączenia sieciowe i internetowe>połączenia sieciowe

nadobreprogramy.jpg

Pozdrawiam


(Agatonster) #2

SluPila ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Cherry515) #3

Obrazek mówi, że masz podłączony net kabelkiem Ethernet. Sprawdź swoje pingi na http://www.pingtest.net. Jeśli będą zbyt duże to znaczy, że problem leży po stronie połączenia.


(system) #4

nadobreprogramy.jpg

Tylko IP moje zakryłem ;d


(Quendu) #5

Ping jak ping... mój też waha się między 20-35ms.

Powiem szczerze, że jeżeli masz radiówkę i w niekorzystnym miejscu mieszkasz to problem nie zniknie...

Mam to samo, np. dzisiaj mam internet tak słaby, że tylko przeglądarka działa, a np. wczoraj mogłem gadać na skype, grać w CS'a i jeszcze buforować film :stuck_out_tongue:


(system) #6

Ale ja nie mam radiówki ja mam normalny starcjonarny internet z modemem.


(pysiu) #7

No to przyczyną może być wadliwy sprzęt lub przeciążenie sieci :slight_smile: