W normalnym trybie nie widać nic na ekranie

Witam.

 

Mam taki problem.  Jakieś 30 min temu grałem sobie w grę “Burnout Paradise” i wszystko normalnie działało. (Gra pobierana).

 

Pograłem sobie chwilę i chciałem przetestować nowy samochód. Podczas jazdy powoli zaczynała muzyka cichnąć  i ekran się wyłączył  (w sensie był czarny). 

 

Odłączyłęm zasilacz (mam laptopa.) I próbowałem uruchomić system normalnie. Pojawiał się znaczek windowsa(win 7). (te takie kwadraciki),  i od razu po tym jak skończył się załączać system ( po tych kwadracikach) pojawił się czarny ekran. Nie mogłem wybrać użytkownika ani wpisać hasła bo nic nie widziałem. Zas odłączyłęm zasilacz i załączyłęm na tryb awaryjny żeby móc zapytać się co mogło się stać . Na trybie awaryjnym wszystko mi się  dobrze załączyło wybralem uzytkownika i wpisałem hasło. 

 

 

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.