W obecnej sytuacji radzicie brać S3 czy czekać na Iphona 5?

Miałem te problemy ze starym nowym Samsungiem.

Kupiłem 3-miesięcznego, 21 miesięcy gwarancji. Można rzecz że bezawaryjny (tylko ten gumowy cycek od USB się urwał), ale jakby się dokładnie przypatrzeć to Samsung na czymś oszczędzał - albo na systemie albo na sprzęcie i udziwnieniach.

  1. schrzaniona czujka baterii - na Andku 2.1 pokazywał zawyżoną wartość w %, na 2.2 potrafił na 1% i ciemnym ekranie trzymać pół dnia

  2. zwieszające się WiFi - tzw. known bogs w Samsungach, w SGSII nawte występował + brak możliwości połączenia z niektórymi sieciami (niby zablokowany AdHoc, ale nie tylko to)

  3. GPS - bez fixa ani rusz (tak naprawde potrzebne były 2 programy)

O ile 1. można uznać za cechę, tak na podstawie pkt 2. i 3. mogłem oddawać na gwarancji. Tylko że czytałem że WSZYSTKIE wyprodukowane modele i podobne modele tego tel. mają taki bug…

Z innej beki - mam 2 nagrywarki Samsunga WriteMaster, jedna potrafi zwiesić magistralę SATA (na nowym) i ATA (na starym kompie) w losowych momentach, druga potrafi dość często nagrywać dyski DVD-WOM (Write Only Memory), da się nagrać i odczytać do połowy. Nagrywarki mają rok i 3 lata. I weź tu teraz bądź obiektywny do Samsunga, jak co nie dotknę to jest dziwne…

Myślisz, że Samsung nie ma takich czujników ?? - jesteś w błędzie.

Obecnie wszystkie telefony mają czujniki wilgoci.

PS. takie czujniki to nie jakaś nowość montowane od dawna

Ja bym brał S3.