'? ?...' w odkurzaczu

(Karol S15) #1

Tak więc, kompletnie nie wiedziałem gdzie to dać, bo kompletnie nie wiem co to jest.

Skanując rejestr w odkurzaczu i wybierając 'Wpisy konfiguracji programów' normalnie włączam skanowanie.

Na samym początku jest coś takiego: http://img258.imageshack.us/img258/3874 ... az2bo9.png

Nie mam pojęcia co to jest, skąd się wzięło. Myślę że nie jest to nic groźnego bo z komputerem nic mi się nie dzieje.

Ale gdy chcę to usunąć, wyskakuje mi, że usuniecie jest zablokowane ; o

Potrzeba więcej informacji?

(greh) #2

No troche wiecej info by sie przydało... :slight_smile:

(Karol S15) #3

Podklucz;

/Software/?? ???...

Główny klucz;

HKEY_CURRENT_USER

nic więcej nie wiem ; [

(Bozybor) #4

?? pokazuje bo pewnie soft tak naprawdę jest z TW albo MiCh (Azja górą :wink: ) ale do rzeczy prawy przycisk na tym pasku albo czy tam są zaawansowane ustawienia, spróbuj uważnie czytając edytować rejestr znaleźć do jakiego pliku się to odnosi a potem szukać w goglach :):wink:

(Sebos99) #5

Zapewne inne kodowanie. Może np program do oglądania streamu. Kilka programów, gdzie można oglądać transmisje sportowe jest po chińsku. Niby tłumaczone na angielski, ale w efekcie połowa słów to pytajniki.

Zastanów się co mogłeś instalować z niepewnego źródła, z zagranicznej strony.

(Agatonster) #6

KeeRee ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif