W ogóle nie działa odtwarzanie plików video i transmisje on line

.Nie działają transmisje on-line ani odtwarzanie plików video.Na ekranie pojawia się komunikat “Kliknij prawym klawiszem by uruchomić Adobe Flash Player” ale po kliknięciu żadnej reakcji ,żadnego odnośnika.Flash Player ściągnięty w nowej wersji.Co ciekawe nie działa nie tylko na Chromie ale także na Firefoxie i IE.Wczoraj instalowałem pakiet aktualizacji ale nie wiem czy to ma jakiś związek.Pakiet kodeków mam ściągnięty.Gdzie szukać przyczyny ?

213 postów - od użytkownika z takim stażem wymaga się chociaż podania modelu lodówki na którym próbujesz odtworzyć te materiały.

Przepraszam,Win 7.

Z jakiegoś powodu nie można zainstalować wtyczek do poszczególnych przeglądarek.Nie wiem tylko dlaczego nic nie działa na Chromie,gdzie wszystko aktualizuje się automatycznie.

Mówiąc szczerze bym zaczął od dania logów w dziale bezpieczeństwa. 

Na wszelkich portalach informacje video są dostępne ale np pod tym linkiem http://www.lasy.gov.pl/informacje/kampanie_i_akcje/zubryonline

gdzie zwykle oglądam nasze żubry i inne zwierzaki Puszczy Białowieskiej,czy na stronach transmitujących wydarzenia sportowe transmisje nie działają.Na stronie Adobe otrzymałem komunikat,że nie mam możliwości zainstalowania wtyczki PPAPI.

Zabezpieczenia mam dobre.Jest najnowszy KIS,jest Malwarebytes do skanowania i AdwCleaner,który używam jeśli uznam,że gdzieś coś mogło przemknąć do systemu bez ingerencji KIS.Zresztą niewiele stron odwiedzam,nie szukam problemów w necie media społecznościowe są dla mnie obce.System czysty,rejestr uporządkowany.Ale jeśli sobie nie poradzę to z pewnością poproszę o sprawdzenie.

Problem rozwiązany.Pomogła Secunia+reinstalacja Chrome+pakiet aktualizacji Win7.Nie wiem tylko dlaczego w przeglądarce w zakładce “Ustawienia” był komunikat,że Chrome + wszystkie dodatki były aktualne skoro nic nie funkcjonowało.Na innych przeglądarkach też wszystko jest w porządku.

Jeżeli Administracja uważa za stosowne,można zamknąć temat.