W Operze 37 nie otwiera mi się "okno tekstowe" na forum

Gdy kliknę na: “odpowiedz” wyświetla się od razu poniższa stopka do wstawiania załączników. Proszę o pomoc  w wyjaśnieniu opisanego problemu. (Dotyczy tylko przeglądarki Opera.)

Wyłącz uBlocka.

Nie używam uBlocka, ani w Chrome, ani tym bardziej w Operze. Nie instalowałem, albo nic o tym nie wiem, żadnych rozszerzeń. Problem pojawił się po instalacji nowej wersji Opery oraz zmianie wyglądu Forum, co zbiegło się w czasie.   

to może masz włączone blokowanie reklam wbudowane w opere? zobacz w ustawieniach

Nie mam włączonego wbudowanego blokowania reklam.

Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)
ckeditor.js?v=e540300d19:213 Uncaught [CKEDITOR.resourceManager.load] Resource name “widget,widget,widget” was not found at “//forum.dobreprogramy.pl/applications/core/interface/ckeditor/ckeditor/plugins/widget/plugin.js?t=F888”.

Powyżej błędy jakie wykazane zostały w oknie podglądu kodu żródłowego.

Wyczyść Operę (ciastka itp) użyj CCleanera, Zrestartuj  system,. Po ponownym uruchomieniu OS problem powinien  zniknąć :slight_smile:

masz jakiś program który blokuje “strony”… sam wiesz co instalowałeś i po co(blokada reklam, spam itp. rzeczy). Ja mam Operę i nawet uBlocka i nic się nie dzieje :confused:

Czy blokuje inne strony, portale? Jak tak w dziale bezpieczeństwo wrzuć wymagane logi - Farbar Recovery Scan Tool - Raport obowiązkowy

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź, która rzuca jakieś światło na problem. Jednak na laptopie z którego piszę z (aktualnie z Chrome" nie mam zainstalowanych, ani nie instalowałem przed wystąpieniem awarii żadnych dodatków. Problem pojawił się po aktualizacji Opery z 36 na  37. 360 TS mam zainstalowany i miałem “od zawsze” . Problem nie występuje w żadnej przeglądarce poza Operą. Jak pisałem wcześnie nie ma  w niej zainstalowanych żadnych dodatków.  U mnie też nic się nie dzieje (działo) od lat.  

Podziękowania dla Fiesty już z Opery. CCleanera używam reguralnie, ale akurat się nie zbiegło.

Temat do zamknięcia.   

Problem wynika z aktualizacji forum do najnowszej wersji. Podobną sytuację miałem z Vivaldim opartym na tym samym silniku co Opera. Za poradą Semtexa wykonałem czyszczenie przeglądarki i restrat OS i problem znikł :slight_smile: