W operze nie mogę słuchać radia

i nie mogę

1.np.słuchać radia co mam zrobić?

2,albo stronę onetu inaczej odczytuje nie widać u góry po prawej stronie paska z pogodą który widać w IE.

3, Inna też jest rozdzielczość na niektórych stronach 4, a poza tym po zainstalowaniu inaczej trochę też mi czyta pewne strony IE

I co mi poradzicie?

Zainstalowałem jawę web start a w niej jakieś 4 programy i nic.

Moze niektore strony nie sa zoptymalizowane pod Opere :roll:

Większość webmasterów optymalizuje swoje strony pod Internet Explorera w wersji 5,0 bądź wyższej. Chyba jest to zrozumiałe :?:?:?sądząc po statystykach używalności przeglądarek. A odnośnie radia to chyba podobnie np. na stronie rmf. fm jest wyrażnie zaznaczone że potrzebny jest internet explorer. Niestety użytkownicy innych aplikacji niż produkty microsoftu nadal są dyskryminowani :frowning: :frowning: :frowning:

Dyskryminowani? Zależy jak na to patrzeć…

Dlaczego Opera nie wspiera tych standardów? Dlaczego pod nią część stron źle się wyświetla? Takich problemów nie ma np. w Mozilli czy Phoenix’ie. Nie można zwalać wszystkiego na tych “złych webmasterów”…

Osobiście uważam (i tu pewnie “podpadnę” wielu fanom Opery :wink: ), że jest to beznadziejna przeglądarka.

Hm… to zainstaluj sobie IE i się przyzwyczaj… bo co do OPERY to nie wiem nic :slight_smile: