W PL blokują strony?

Wszedłem sobie na stronę proxy i na dole przeczytałem takie coś: Portal Server

In many countries, for example China or Poland, a big part of the internet is blocked. Either by government, ISP or simply by school/work sysadmins. With this Portal you can still surf to any website you like, for example 4chan, Youtube, Twitter, MySpace, vKontakte or Wykop.

Czy jest coś o czym nie wiem?? Wynika z tego, że w PL blokują internet.

W Polsce chyba nikt nie blokuje żadnych stron - ewentualnie jak tu jest napisane “by school/work”, bo w sumie w pracy czy szkole często są blokowane konkretne strony WWW, żeby sobie ludzie na naszej-klasie cały dzień nie siedzieli zamiast pracować.

Wydaje mi się, że o rządzie i dostawcach internetu to bardziej pisali o Chinach niż o Polsce. Ale fakt, że dziwne zestawienie :] Nie wiem jak się ma Polska do Chin w tej kwestii. Może gdzieś poza nasze granice dotarły doniesienia, że nasz rząd kombinuje w różne strony z tym internetem, wolnością i prywatnością w nim.

np.

To na pewno tylko o Chinach.

Na razie nie blokują, ale w obecnie przygotowywanej nowelizacji ustawy hazardowej ma pojawić się taka możliwość.

ja nie wiem czy ulubiona stronka ludzi to 4chan że jest na 1 miejscu? :smiley:

Tak, Amerykanie czy Francuzi nas blokują, na wiele stron wejść nie można, gdyż są tylko dla ich mieszkańców. Polak mógłby ukraść teledysk albo zwiastun filmu :stuck_out_tongue:

A tak w ogóle to nie mają kompletnie pojęcia o Polsce. Wiedzą, że takie państwo istnieje, ale już nie bardzo gdzie leży. W jakim języku się tam mówi (chyba po rusku).

TPSA blokowała do nie dawna oficjalną stronę projektu GIMP

No nieźle - a tak coś czułem że rząd nie mówi nam całej prawdy :smiley:

Wiesz, kopalnia darmowej pornografii :?