W przeglądarce PS4 wyświetla mi się mobilny Facebook zamiast normalnego

Mam problem. Bawiłem się przeglądarką internetową PS4. Wpisałem m.facebook.com by wyświetlić mobilną wersję Facebooka i teraz gdy wpisuję po prostu www.facebook.com to przeglądarka przekierowuje mnie do mobilnej wersji, nie mogę wyświetlić wersji desktopowej. Wyczyściłem ciasteczka, dane witryn, historię, często odwiedzane strony, bazę danych oraz cache - nic nie pomogło. Nie pomaga nawet usunięcie m z paska adresu. To jest PS4 więc nie ma tam takiej opcji jak “Wersja na komputer”. Co ja mam teraz zrobić? Jak ja mam wyświetlić desktopową wersję Facebooka w przeglądarce PS4?

A była ona w ogóle dostępna?? To jest konsola, a nie komputer, więc może takiej wersji nie ma.

Tak, była, jeszcze jak był poprzedni interfejs Facebooka

Poza tym Reddit, Twitter, Allegro i wiele innych stron mają normalne wersje stron takie jak na komputerze.

Ja już chyba wiem co jest grane. Obecny interfejs Facebooka nie jest wspierany na PS4 a stary został usunięty, dlatego przeglądarka PS4 wyświetla wersję mobilną. I tu od razu zaznaczę że to wersja z Facebook Lite

Może wymuszenie layoutu dotykowego lub iPhonowego coś da:

touch.facebook.com,
mtouch.facebook.com,
x.facebook.com,
iphone.facebook.com,

Layouty “beta”:

m.beta.facebook.com,
touch.beta.facebook.com,
mtouch.beta.facebook.com,
x.beta.facebook.com,
iphone.beta.facebook.com

jak wyglądają identycznie to raczej nie będzie FB wyglądać “lepiej” - bo “Facebook Lite” kiedyś wyglądał tragicznie w porównaniu do wersji “dotykowej” i “iphone”.

Co do przywrócenia wersji starszej to musiałbyś sprawdzić zakładając nowe konto, może na 14 dni będzie miało stary layout PC ale to gra nie warta świeczki, bo nagle będziesz gom1 wersja facebookowa, raczej znajomi Cię oleją na FB po takim częstym wymienianiu konta na nowe.


Nie wiem czy czasem PS4 nie ma opcji zmiany user-agentu, pewnie nie.

Sprawdzałem wersję touch i nie działa w 100% na tej przeglądarce, ale te linki też sprawdzę.

Problem rozwiązany. Przeglądarka PS4 wyświetla interfejs mobilny ponieważ Facebook zlikwidował stary motyw swojego serwisu, a nowy interfejs nie jest wspierany przez przeglądadkę PS4. Dlatego wyświetla stary interfejs mobilny

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.