W sprawie wysyłania na serwer

Jak wysyłam jakiś plik na serwer to po wyhostowaniu pokazuje się parę linków, do czego konkretnie każdy z ich służy?

host19ar.th.jpg

To linki do obrazka…

Część to zwykłe odnośniki URL, część wykorzystuje składnię HTMLa,

a część wykorzystuje BBCode (służy do wykorzystaniu na forum). :wink:

Pierwszy jest po to aby móc wstawić na strone www miniaturkę obrazu, który będzie odnośnikiem do obrazu źródłowego.

Drugi i trzeci służy do tego samego lecz, takie linki wstawiamy na forum phpbb,

Obok każdego linku masz opis do czego służy owy link.

Wklej na forum wszystkie linki i kliknij podglad a zobaczysz jaki link jak wyglada po wkejeniu np. na forum

A co to jest to forum phpbb?

forum phpbb jest to typ forum na którym aktualnie jesteśmy

Jest to rodzaj forum internetowego. Forum Dobreprogramy właśnie bazuje na phpBB. Jest to darmowy skrypt forum oparty na PHP. http://www.phpbb2.pl

Jest też wiele innych skryptów, np. IPB, VBulletin i inne *BB.

Zapytam wprost: Jakbym chciał wkleić linka na forum gazety.pl, to którego bym musiał wklejać, żeby po otwarciu wyświetlił się dany obraz.

Możesz troche jaśniej chcesz wstawić link do forum czy link do obrazka.

Chciałbym wstawić link do obrazka. Doradżcie mi który to się wkleja?

obojętnie który wstawisz efekt będzie w porządku tylko że jeśli chodz o opis z dodatkiem forum to będziesz miał miniaturke lub całość zdjęcia na forum a te pozostałe są to linki tak jak do zwykłych stron klikasz i masz 8)

Ściślej to wklejasz link z tabelki Thumbnail for forums 1 lub Thumbnail for forums 2

To chyba z tym forum na Gazeta PL jest coś nie tak, bo włąsnie tak wklejałem i nic tzn. po kliknięciu na link wyświetla się strona główna serwera.

Bo musisz zmienić adres URL w twoim przypadku bedzie to adres forum gazety.pl

Albo ja głupieje albo cie nie rozumiem co dokładnie chcesz zrobić

Chcę wkleić na forum linka tak, żeby po jego kliknięciu otworzył się obrazek! Ale wklejałem na tym forum i nie otwiera mi sie tylko wyświetla się strona serwera.

snap39xl.th.jpg

snap39xl.th.jpg

Na tym forum wklejam i jest ok. A na tamtym forum nie wyświetla się sama strona serwera.

musisz zaladować na serwer obrazek a potem wkleić

To po prostu wklej ten z pozycji Direct link to image i nie będzie problemu.

Np.:

http://img136.echo.cx/img136/6871/javascript5nk.jpg

No kurna właśnie o to mi chodziło dzięki wam wielkie i przepraszam, że tak marudziłem. Narka, pozdro!