W stacji nie ma dysku. Wloz dysk do stacji

(Michal Kanski10) #1

Zaczyna pojawiac sie taki blad. Nie wiem bardzo o co chodzi. Moglby ktos pomoc? Szukalem w google i nie znalazlem rozwiazania.

(Longhorn2009) #2

Ten błąd pojawia się sam od siebie czy po włożeniu nośnika do napędu?

(Jolka112) #3

Czy ten komunikat pokazuje się przy otwieraniu jakiegoś programu, przeglądarki może.

(Anawald) #4

zrób tak:start-mój komputer-klik prawym na stacje dysków-właściwości-nagrywanie.Sprawdź czy zaznaczony jest właściwy dysk a następnie zmniejsz szybkość nagrywania/jeżeli nie pomoże to jeszcze bardziej zmniejsz szybkość/Mnie zawsze to skutkuje.

(Michal Kanski10) #5

Pojawia sie po wgraniu sie komputera.

Zmniejszylem predkosc

(Longhorn2009) #6

Skoro zaraz po uruchomieniu to po prostu masz w autostarcie jakiś program, który odwołuje się do napędu, ale nie znajduje płyty którą żąda. Stąd ten komunikat.

Zoptymalizuj autostart, usuwając zbędne programy z niego (narzędziem msconfig lub CCleaner), to powinno pomóc. Jeśli nie wiesz co wyłączyć, a co zostawić pokaż nam całą liste, pomożemy.

Oczywiście liczę, że system jest czysty, bez wirusów bo to też może być drugorzędną przyczyną.

(Michal Kanski10) #7

Wlasnie przeskanowalem drugi raz.

Heh dziwne troche ale jak wczesniej skanowalem kompa to nic nie wykrylo. Jednak teraz jest ok wirus usuniety i nic sie nie pojawia.