W systemie windows 10 oem komputer nie widzi bluetooth

W systemie windows 10 OEM jak podłączam do komputera PC jakieś urządzenie pod bluetooth to się nie zgłasza a w ustawieniach jest włączone i w menadżerze urządzeń nie ma w ogóle bluetooth.Proszę o pomoc a była przez 3 dni codziennie aktualizacja systemu.Proszę o pomoc

OEM czy nie - najpierw rzecz najważniejsza: czy rzeczony komputer POSIADA BT, a jeśli tak - to czy jest ono włączone ?

Domyślne sterowniki BT dołączone do systemu (znaczy wbudowane) nie obsługują CHIPSETU BT. Należy zainstalować zewnętrzny sterownik producenta układu BT.

Ja system przeinstalowałem to było bluetooth i jak włączyłem menadżer urządzeń to było i codziennie przez 3 dni pytał o aktualizację i od czasu zniknęło .Proszę o pomoc

Czyli moduł w sustemie widoczny itd?
Inne irządzenia go wykrywają?
Widoczność włączona?
Może sprawdź w 2-gą stronę, z kompa znaleźć inne urządzenie.

Aha, czyli znikło…
Chłopie, naucz się pisać bo wypowiadasz się jak przedszkolak i ciężko zrozumieć…

Mi dziś znikło Wi-fi, pomogło wyjęcie, przedmuchanie i ponowny montaż karty.

Wiem w czym problem brak sterowników do płyty głównej.Niżej zamieszczam screena model mojej płyty głównej.

A windows 10 Home 64-bitowy.Proszę o pomoc

A płyta główna to Płyta Główna to 1150 GIGABYTE GA-H61M-S2PV H81/DDR3/SATA3/GBLAN/2xUSB3.0/mATX i rewizja płyty to REV 3.0 i brakuje mi sterowników pod usb w windows 10 64bitowy.Proszę o pomoc

Ja mam takiego laptopa (Lenovo G500h, Win 10 Pro) że bluetooth działa w nim dopiero po wyłączeniu hibernacji. Kombinowałem z różnymi sterownikami i nic nie pomagało. Na Win 7 BT działał na Win 10 Brak.
Dziwna sprawa ale wyłączenie hibernacji pomogło a system sam sterownik od BT zainstalował.
Wiersz polecenia, a następnie kliknij polecenie Uruchom jako Administrator ,
W wierszu polecenia wpisz polecenie powercfg.exe / hibernate off, a następnie naciśnij klawisz Enter.

Wykonałem tak napisałeś i nic nie pomogło i wszystkie urządzenia widzi komputer tylko jak podłączam urządzenie sdr-rtl to go nie widzi.Proszę o pomoc