W tej chwili nie możesz użyć wyszukiwarki - dlaczego?

Mam pytanie odnośnie naszego forum. Co raz próbując kliknąć w Ostatnie nieprzeczytane posty lub Zobacz swoje posty otrzymuję ową informację:

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego ??

Wystarczy że spróbujesz za np 3 sekundy.Każdy to ma :slight_smile:

Za często odświeżasz stronę, to pewnie takie zabezpieczenie przed nadgorliwymi userami :wink: Przy wielu takich odświeżaniach w tym samym czasie, niepotrzebnie obciążany byłby serwer. Aż tak często posty się nie pojawiają, kilka sekund można poczekać.

Jeżeli klikam za 1 razem tez jest przypadek tej informacji, to nie jest tak, że odświeżam co 1 sekundę czy 15. Zazwyczaj co ok 1/2 a nawet więcej minut

Odśwież stronę. Ta wyszukiwarka lubi stroić fochy. Ew. szukaj przez Google z dopiskiem site:forum.dobreprogramy.pl.

To samo mam czasami wnerwia to ze od 3 do 8 razy trza klikać żeby to pojawiło się ;/.

Potwierdzam nagminne występowanie takiego zdarzenia i proszę wziąć pod uwagę, że na forum są ludzie, którzy nie klikają w tematy w tempie “jedno kliknięcie na godzinę”. Dla mnie to irytujący komunikat, gdyż spowalnia przeglądanie forum :roll:

Nie narzekajcie. I tak ta wyszukiwarka działa w miarę dobrze. Kiedy jest taki błąd, trzeba odświeżyć stronę (jeśli znowu - odświeżać do skutku). Spróbujcie coś znaleźć na jakimś forum opartym na skrypcie IBP. Tam to dopiero są problemy.