W trakcie włączania windowsa wywala bluescreen

witam mam problem w trakcie włączania windowsa wyskakują dwie opcje uruchom naprawę Windows albo uruchom system normalnie w przypadku uruchomienia normalnie wyskakuje bluescreen a naprawa nic nie daje włącza sie na sekundę po czym Windows próbuje sie włączyć normalnie i wyskakuje bluescreen
Bad_system_config_info
Tutaj informacja ze mam sie z kimś skontaktować itp
Technical info
*** STOP: 0x00000074 (0x0000000000000002, 0xFFFF88003FED9E0, 0x0000000000000002, 0xFFFFFFFC000009a)


Prosze o pomoc ! Czy muszę przeinstalować całego windowsa?

co robiłeś przed wyskoczeniem tego blue screena? coś instalowałeś, zmieniałeś jakieś ustawienia?

Zmieniłem zeby zamiast jednego rdzenia uruchamiały sie 4 oraz chyba wyłączyło mi sie debugowanie

Jeszcze jakoś od tygodnia czesto komputer sie zacinał w trakcie uruchamiania lub jesli odeszłem od niego na około 10/15 minut w

Zaraz po załadowaniu Biosu wciśnij F8 i tam powinna być opcja Safe Mode - spróbuj ją wybrać. Jeśli masz utworzone Punkty przywracania systemu użyj wcześniejszego. Zrestartuj komputer. Użyj nośnika instalacyjnego, aby przywrócić lub zresetować komputer. I w ostateczności Użyj nośnika instalacyjnego, aby ponownie zainstalować system Windows. Tyle poczytałem na stronie Microsoftu.
Ta kontrola błędów wskazuje, że w rejestrze wystąpił błąd.

Sprawdzanie tego błędu może również wystąpić, jeśli brakuje niektórych kluczowych kluczy i wartości rejestru. Klucze i wartości mogą nie być dostępne, jeśli użytkownik ręcznie edytował rejestr lub aplikacja lub usługa uszkodziło rejestr.

Kiedy włączam tryb awaryjny tez wyskakuje bluescreen ehh czyli czas na reinstalacje systemu

1 polubienie

Czemu od razu reinstalacja? Spróbuj tego narzędzia https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 Jest to płyta instalacyjna Windowsa 10, którą wypalasz jak zwykły obraz ISO. Pobierz, wypal i uruchom z tej płyty komputer.