W USA zbezczeszczono pomnik Kościuszki - czemu rząd nie interweniuje?

Dlaczego polski rząd milczy w sprawie pomazania sprayem pomnika Kościuszki i wypisania na nim jakichś durnych haseł? Czy tak powinna wyglądać polityka zagraniczna? Jakaś patolka zbezcześciła polskiego bohatera, który walczył w USA i…cisza.

1 polubienie

Dlaczego jakiś patol chce jeść kotka? Na policję z tym kurłaaaaa.

Są ważniejsze rzeczy niż jakieś tam pomniki dawno umarłych ludzi :wink:

I znowu atak ignorancji… Nie wiesz, kim był, i o co walczył Kościuszko… Gdybyś chodził do porządnej szkoły, gdzie prowadzono lekcje o historii USA, to byś rozumiał, że Kościuszko, gdyby tylko mógł, to by zszedł z tego pomnika i sam trzymał wiadro z farbą. Bo napis BLM, nie obraża Kościuszki. To jest dokładnie to, o co On walczył.
Tu masz stanowisko w tej sprawie The Kosciuszko Foundation:
https://www.thekf.org/kf/events/KF-News/Kosciuszko/

1 polubienie

Szkoda, że tylko BLM, czyli wywyższanie jednych ponad drugich. O to tra walka prawda? A co z WLM? Niewyedukowana patolka uznała go za Białego to “siup farbą” i tyle. Naprawdę jesteś tak naiwny, że wierzysz, że zrobili to z powodów, o których piszesz czy tylko udajesz? :slight_smile:

A czemu patol chce zjeść kurczaka czy królika?

Albo się dostosujesz do naszych standardów, albo do gulagu! Xd

Nie milczy, polska ambasada interweniowała.

Jednak ponieważ incydent miał miejsce w USA to i krzyku wielkiego nie podnoszą.

Króliki też sie hoduje, jako zwierzęta domowe i jakoś nie ma takiego krzyku.

Powinni zażądać od Czarnych, bądź Antify rekompensaty. Ot co.

Jak na razie ta cała zorganizowana Antifa okazała się:

  • na Twitterze prowokacją białych nacjonalistów i platforma usunęła im konto (źródło).
  • urojeniami Fox news potem powtarzanymi w twittach Trumpa (źródło).

No to zażądaj.

bo nie dostali pozwolenia z Izraela

Niestety nie jestm rządem i mogę tylko biernie się przyglądać, jak chylimy czoła nawet przed patolka demolująca i rabującą sklepy, często cały dorobek czyjegoś życia. Najbardziej przerażające jest to, że są w Polsce osoby, które popierające jawnie ten margines i to nawet w sejmie RP.

1 polubienie

Ale w Warszawie także zdewastowano pomnik Kościuszki.

Białoruś powinna zaprotestować?

Najwyższy rangą oficer US Air Force:

To ci, którzy z jakichś powodów popierają tę patolke i sobie uroili, że też muszą być jak oni. Swoją drogą nie słyszałem, żeby Biali czy Żółci protestowali, gdy zaciuka ich policjant. Tylko z tymi jest zawsze wielki problem…

O tej patologii, to jak widzę, nawet na głównej dp napisali:

Mnie tylko zastanawia jedno. Na ulicach była policja i żandarmeria - czyli ci co to mają niby chronić obywateli. W takim razie czemu nie pomagali właścicielom sklepów i lokali? Czemu w ruch nie poszły gumowe kule? Tam zdaje się był nawet jakiś szef policji, który…klęknął przed protestującymi (sic!). Co to kuźwa ma być? Jakaś groteska i krzywe zwierciadło.

Kombinuj :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ogólnie jak tak sobie patrzę to wygląda mi to na hodowanie sobie wroga narodowego. W którymś momencie pałka się po prostu przegnie i nikt nie będzie protestował jak jeden z drugim dostaną po łbie. Skończy się problem rasizmu, bo będzie go w opór.

To takie moje luźnie rozmyślenia, bo to co się w obecnej chwili dzieje i to jak bardzo przyzwala się na takie akcje jest ostro porąbane. Normalnie takich ludzi się pacyfikuje. Ktoś czeka na społecznie przyzwolenie do tłumienia takich zamieszek każdym możliwym sposobem.