W10 i Creative Suite 6, stabilność oprogramowania

Zbliża się premiera 8 generacji procesorów intela, gdybym miał wybierać pomiędzy 6 a 7 to wybrałbym 6 ze względu na możliwość instalacji W7 który jest oficjalnie wspierany przez programy Adobe z pakietu CS6.
Mając jednak do wyboru 6 generacje albo 8 trochę się waham. Czy znajdzie się ktoś kto używa pakietu CS6 (Photoshop, Illutrator) na Windowsie 10? Interesuje mnie jak wygląda stabilność pracy programów w starej wersji ponieważ mam licencję i jak na razie nie widzę potrzeby i sensu (finansowego) przesiadać się na CC.

Nie wiem co myśleć już bo gdyby nie premiera za miesiąc 8 generacji to bez zastanowienia wybrałbym platformę z prockiem 6 generacji.

Odgrzewam temat. Czy ktoś pracuje w Adobe CS6 na W10 pro?

Ja. Co chcesz wiedzieć? Adobe Reader X Pro nie działa. Co chwile wywala się aktywator i nie chce wstać. Niektóre wtyczki do Photoshopa też nie działają bo certyfikaty się przedawniły i masz 2 opcje. 1 nie używać ich, 2 zmienić datę na kompie.

Generalnie lipa, na szczęście mało używam. Gdybym musiał więcej pracować chyba myślałbym o zakupie CC, albo postawieniu tego na wirtualce bo szkoda nerwów na naprawianie tego na w10. Rok temu jak się przesiadłem jako tako to jeszcze działało i dało się ulepić. Ale co aktualizację było gorzej, a obecnie Adobe Reader X Pro już żadna moja sztuczka nie uruchamia.

Super. Dzięki za info. No to biorę CC.

Ciesze się, że pomogłem i oszczędziłem Ci czasu i nerwów :slight_smile: