W200i - warto?

watro kupić w200i?

czy ma on dobrą baterie?

czy dobrze gra głośnik w tym telefonie?

i jeszcze jedno , jaka karta pamięci max . wchodzi w ten telefon?

mam ten telefon, możesz posłuchać opinii innych, że ten telefon jest świetny itp ale prawda jest taka, że czasem walkman zamiast odtwarzać muzyki trzeszczy a sam telefon od kilku dni co chwile mi się wyłącza, musze iść oddać na gwarancje :stuck_out_tongue: a mam telefon od 1 grudnia… wyświetlacz słabo…i jeszcze jak włączę funkcje mega bass to raz gra głośniej a jak odtwarza bass to dźwięk jest jakby stłumiony i wszystko jest dużo ciszej… mój pierwszy SE w życiu i ostatni… bateria trzyma mi 2 dni… nie wiem ile on teraz kosztuje i co za tą cene można dostać ale wydaje mi się, że nie warto kupować…

a jaką pojemność ma ta bateria?

Ojj nie można tak mówić przemo86 :mrgreen: nie można się zniechęcać do SE, tylko dlatego, że kupiłeś sobie porostu nieodpowiedni fon :mrgreen: . W200i jest telefonem, dla niewymagających. Głównie jest to telefon muzyczny z ograniczonymi możliwościami

Do autora:

Może rozejrzyj się za jakimś innym se??

w800i jest po podobnej cenie jeżeli chodzi ci o SE :slight_smile:

ale sobie jeszcze tochę kasy uzbieraj i kup sobie

Sony Ericsson W810i też bardzo fajny fonek (bez joy jest, co prawda ja osobiście do joyów nić nie mam bo mi sie tam nigdy nie zaciął ł ale uznałem że taka infor. może być istotna)