W2k vs Me


(Pulsator) #1

panowie do uzytku domowego na starego pc PII 466 z 128RAMu zainstalowac W2K czy ME ? zupelnie marginalny jest aspekt gier. przede wszystkim net i by jakos to chodzilo. najlepiej jaknajszybciej. oraz czy w ME mozna aktualizowac WMP do 9 i IE do 6.0 jak ma to miejsce w w2k? pozdr.

Złączono Posty : 17.01.2007 (Sro) 0:37

p/s calkowicie odpada w98.


(Joan Sunshine) #2

W2k. Bezpieczniejszy, pewny. Me to jest dziwny wynalazek :stuck_out_tongue:


(Senshiro) #3

O Win ME dziwne rzeczy mówią... A gdziekolwiek się nie poszuka - większość go odradza... Jak by miał na sobie jakąś klątwę... :roll:


(Kazuio) #4

Zdecydowanie w2k. Bezpośrednio od windowsa 2000 "pochodzi" XP - co wiąże się ze stabilnością i lepszym wykorzystaniem zasobów komputera. Ja jak się przesiadłem (jeszcze na starym kompie) w ME na 2000 to zdecydowanie dało się odczuć wzrost wydajności.


(Remix) #5

Witam!

Też się przychylam do W2K, ale możesz spróbować przyjaznego Linuxa, jak ma to być komputer tylko do netu.


(Grzesiekk) #6

Witam

Też tak uważam. Miałem z wszystkimi windami do czynienia (oprócz Visty) i uważam, że po Xp W2K jest najlepszy. Bardzo stabilny, bezproblemowy.


(Hackman3d) #7

Polecam 2000(sp4), mam go od 4 m-cy i ani razu komp nie zawisł a na ME niekiedy po tygodniu coś zaczynało sie krzaczyć i musiałem formacić.


(Pulsator) #8

ok.dziekuje. za waszymi radami zdecydowalem sie na w2k. wylaczylem takze kilka zbednych uslug w services.msc.

@remix przymierzalem sie jako laik do damnsmalllinux'a ale jakos linuxowcy byli opieszali w odp ,a nie mam czasu siedziec po forach czy nachalnie si edopraszac odp :]