W2k vs Me

panowie do uzytku domowego na starego pc PII 466 z 128RAMu zainstalowac W2K czy ME ? zupelnie marginalny jest aspekt gier. przede wszystkim net i by jakos to chodzilo. najlepiej jaknajszybciej. oraz czy w ME mozna aktualizowac WMP do 9 i IE do 6.0 jak ma to miejsce w w2k? pozdr.

Złączono Posty : 17.01.2007 (Sro) 0:37

p/s calkowicie odpada w98.

W2k. Bezpieczniejszy, pewny. Me to jest dziwny wynalazek :stuck_out_tongue:

O Win ME dziwne rzeczy mówią… A gdziekolwiek się nie poszuka - większość go odradza… Jak by miał na sobie jakąś klątwę… :roll:

Zdecydowanie w2k. Bezpośrednio od windowsa 2000 “pochodzi” XP - co wiąże się ze stabilnością i lepszym wykorzystaniem zasobów komputera. Ja jak się przesiadłem (jeszcze na starym kompie) w ME na 2000 to zdecydowanie dało się odczuć wzrost wydajności.

Witam!

Też się przychylam do W2K, ale możesz spróbować przyjaznego Linuxa, jak ma to być komputer tylko do netu.

Witam

Też tak uważam. Miałem z wszystkimi windami do czynienia (oprócz Visty) i uważam, że po Xp W2K jest najlepszy. Bardzo stabilny, bezproblemowy.

Polecam 2000(sp4), mam go od 4 m-cy i ani razu komp nie zawisł a na ME niekiedy po tygodniu coś zaczynało sie krzaczyć i musiałem formacić.

ok.dziekuje. za waszymi radami zdecydowalem sie na w2k. wylaczylem takze kilka zbednych uslug w services.msc.

@remix przymierzalem sie jako laik do damnsmalllinux’a ale jakos linuxowcy byli opieszali w odp ,a nie mam czasu siedziec po forach czy nachalnie si edopraszac odp :]