W32.Myzor.FK@yf zlapalem go

To z HijackThis, co dalej???HElppp

Woland24 o co ja Ciebie prosiłem?

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 951#796951

Gdzie są tagi quote? Instrukcję jak je wstawić masz w linku podanym wyżej. Następne logi proszę wstawiać poprawnie, bo temat usunę.

Użyj SmitFraudFix z opcji 2 w trybie awaryjnym i po tym nowe logi z HJT i Silent Runners (zaznaczasz No i czekasz aż skończy pracować w tle) oraz koniecznie raport ze SmitFraudFix – plik c:\rapport.txt. :slight_smile:

przepraszam moderatora sqeet

To nie o to chodzi. Widzę, że masz dużo nieładnych rzeczy.

Spróbujemy jeszcze raz.

Logi wklejamy w tagach quote. Ułatwia to pracę sprawdzającym i Forum się nie rozjeżdża.

Proszę, następne logi wklejaj już jak należy. A jak wstawiać tagi zobaczysz, klikając na poniższą miniaturkę:

8eb23055aac81377m.gif

Obejrzyj i zastosuj dla swoich logów. Bardzo Cie proszę.

ok juz wiem:) dziekuje, ale mnie przestraszyles tym

Skanujesz ten plik na http://virusscan.jotti.org/ i podajesz wynik.

W HJT zaznaczasz wpisy i klikasz na dole “Fix checked” :

I wklej całego Silenta, bo ten jest urwany :wink:

tam w HJT byl jeszcze jeden wpis z koncowka (file missing) 023 nr, tego tez zaznaczyc i naprawic??

Przeskanowalem ten plik i antywiruchy nie znalazly nic:) na http://virusscan.jotti.org/

To z Silenta

pzdr dla moderatora sqeet

Ale nadal urwany. Zrób w ten sposób.

Odpal Silent Runners, zgódź się na zrobienie loga i cierpliwie czekaj.

Może to zająć nawet dobre kilka minut. Czekaj cierpliwie.

Gdy skończy skanować, wyświetli Ci się na monitorku komunikat o zakończonym skanowaniu

Wówczas otwierasz notatnik i zawartość wklejasz na Forum

Oczywiście w tagach :wink:

ok, buhahahaha, wlasnie jak juz wyslalem info to mi sie ten komunikacic wyswietlil, przepraszam mam pierwszy raz taki problem i sie zakrecilem, pytanko przy okazji -> czy ten syf mogl mi narobic powazne szkody, czy to co teraz dzialamy all naprawi??

Złączono Posta : 04.12.2006 (Pon) 1:25

no ten to juz chyba ok:)

Teraz sprawdzamy, czy wszystko ok. Syf nie był groźny, ale męczący i powszechny ostatnio.

Log jest czysty :slight_smile:

Masz bardzo obciążony autostart, radzę pozbyć się części preinstalowanego softu od Toshiby.

Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

opis tutaj

Pozatym przejrzyj: Lista zbędników w autostarcie

oraz Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie. :slight_smile:

dziekuje serdecznie za pomoc, czyli all juz jest ok???Jeszcze taka mala moja skromna uwaga, jeden z programow wymagal bym system przejrzal w trybie awaryjnym, tego chyba nie zrobilem, jak to zrobic???a moze juz nie musze???dziekuje za all, super, pzdr

Jutro możesz jeszcze wyczyść zbędne pliki tym narzędziem:

:arrow: ATF Cleaner

ok juz wyczyscilem, ale mam pytanko, czy jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344. po zeskanowaniu mam zaznaczyc wszystko i all usunac???bo to nowa wersja a joanna dala mi opis do starszej, czy to co on pokaze bezpiecznie moge usunac, poniewaz nie ma takiej opcji jak w starszej wersji: czysc bezpiecznie

Myślę, że możesz usunąć, w razie czego zrób kopię rejestru i przywrócisz jakby coś było nie tak :wink: