W660i-Nie działa wyświetlacz lub są dziwne efekty

Witam!

Mój 2 telefon - SE W660i zachorował na wyświetlacz. Mianowicie: czasem w ogóle jest czarny(podświetlenie jest, da się z fona korzystać) albo jest obraz skaczący, z dziwnymi żółtymi paskami czasem potrafi nawet cały telefon się zawiesić np. podczas uruchamiania Walkmana. Co to może być? Da się jakoś go wyleczyć domową metodą?

Zdjęcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e6e16c8d1a68ccf.html

hmmm może zmiana softu by pomogła-jeśli jest na gwarancji to daj go na gwarancje, jeśli nie napisz pomyślimy :slight_smile:

Sęk w tym, że nie wiem, czy się czepią stanu obudowy… :slight_smile: Byłem nad jeziorem no i troszki się nasypało piasku. Może dlatego???

hmm rozumiem że wcześniej nic z koma nie bylo dopiero bo wycieczce nad jezioro i kontaktem z piaskiem cos sie zaczelo psuć? Ew. otwórz go przeczyść dokładnie i dopiero oddaj na gwarancję-tylko skopiuj sobie kontakty na sim bo praktycznie zawsze bez znaczenia na wadę po naprawie wgrywają czysty soft, więc jak nie zrobisz kopii kontakty zginą…

Ale się tu rozwodzicie. Taśma poszła jak nic, miałem już w SE takie objawy a co do piasku to zawsze się czepiają więc wyczyść porządnie

Przeczyściłem(szmatką z irchy) no i poprawa jest w tym, że głośnik lepiej gra. Nie przeczę - parę razy mi upadł, poocierał się. No i był noszony w kieszeni ze śrubami, magnesami i innym “ciężkim” sprzętem. Zauważyłem, że jeśli się go mocniej przyciśnie od strony słuchawki i antenki jednocześnie i w tym samym czasie naciśnie się klawisz to problem ustępuje. Ale jak przestaję naciskać to się znowu rąbie. Aha: zapomniałem dodać, że telefon już był na gwarancji na ten sam problem, sęk w tym, że był w 100 razy lepszym stanie. Tam też mi soft nowy wgrywali ale się zastanawiam, czy nie ma innej metody, bo musiałem znowu wszystko wgrywać a mam tego dużo. Może to jakiś vir albo coś w sofcie? Mam lekko ponad 200 gier zainstalowanych a telefon muli się jak ch… A gdy próbuje usunąć to wyświetla mi się komunikat Operacja nie powiodła się.