W7 - automatyczne sterowniki

Czy Windows 7 będzie miał jakieś problemy z “automatycznym” pobieraniem sterowników do tego sprzętu?:

AMD Phenom II x3 720 BE (w ogóle są jakieś!?)

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P (w tym stery do Realtek’a (dźwięk i internet) itd.)

PowerColor Radeon HD4870 1GB (z Catalystem)

myszka: Razer DeathAdder

klawa: Razer Lycosa

drukarka: Canon PIXMA IP4500

kamerka: Manhattan ale nie pamiętam modelu

PS Wersja 32 czy 64bit?

do procka sterów raczej niema do płyty głównej znajdziesz wszystkie sterowniki na strnie Gigabyta do grafiki znajdziesz na stronie ATI z myszką i klawiaturą nie powinno być problemu jeśli chodzi o drukarke to moze być jakiś domyślny sterownik a i z kamerka też a jeśli nie wszystkiego szukaj na stronie producenta lub we windows update badz na płytach CD/DVD dołączonych do sprzętu od producenta

Sterowniki do karty graficznej i dzwiękowej system powinien spokojnie znaleźć przez WU.

Co do reszty, raczej będzie musiał zaopatrzyć się w nie na stronie producenta (nawet jeśli nie ma ich do Siódemki te pod Vistę róznież pownny działać.)

OS nie powinien mieć problemów ze sterami z WU. Chociaż ja zalecam ściągniecie najnowszych sterów beta lub RTM ze strony producenta a drivery z WU powinny być używane w ostateczności.

Ale system “zapyta” o stery czy automatycznie ściągnie? Bo z tą drugą opcją może być problem bo syf się zrobi. :stuck_out_tongue:

Wszystko zależy od tego jak ustawisz WU, jeśli ma instalować aktualizacje automatycznie może być problem, w przeciwnym przypadku to ty zdecydujesz które aktualizacje zainstalować.

Piksel:

System zasysa same drivery bez oprogramowania w stylu catalyst control center.

U mnie na siódemce sterów do grafy, płyty gł. i dźwięku nawet nie trzeba było instalować, system już je w sobie zawierał, wszystko pięknie śmigało. Bardzo prawdopodobne, że też tak będziesz miał :slight_smile:

http://www.gigabyte.pl/products/mb/driv … os=win7_64 <-- Po co jest ten chipset driver, skoro nawet na płycie go nie ma?

Sony Ericsson k770i - sterowniki

Czy ktoś może zaradzić na to, że Windows Update nie potrafi sam odnaleźć i zainstalować sterowników do Sony Ericssona k770i?

Mam Windowsa 7 Pro RTM (nieoficjalna wersja pl). Wcześniej, gdy używałem Windowsa 7 RC i Enterprise z polskimi pakietami językowymi nie było żadnych problemów z instalacją ww. sterów. Teraz koniecznością było zatem znalezienie sterowników w internecie i ich ręczna, żmudna instalacja.

Proszę o porady w tej kwestii.