W7 nie przyjmuje aktualizacji W10

Mam Windows 7 Home Premium 64bit .Jestem zarejestrowany i czekam na uaktualnienie.Sprawdziłem dziś w uaktualnieniach i widzę,że od trzech dni otrzymuję (czasami dwa razy dziennie) uaktualnienie do W10 ale mój komp ich nie przyjmuje (upgrade to windows 10 home failed).Inne uaktualnienia wchodzą.Mam zainstalowany patch KB3035583.Co może być przyczyną?

Pobierz od MS MediaCreationToolx64 i pobierz “ręcznie”.

drunkula ręcznie to wiesz co ja mogę zrobic? Pytam o przyczynę.

Spróbuj to, może masz błąd  80240020.

alabama1 dzięki za odpowiedź.

No właśnie próbowałem w ten sposób.Wyczyściłem folder Download ale po otwarciu okna cmd nie mogę uruchomić Wiersza polecenia na prawach administratora (Command Prompt as Administrator).Jest treść treśi C:/Users/…i żaden prawoklik nie działa.Próbowałem z innej strony (Start>All programs>Accessories>prawoklik w Command Prompt ale w zakładce też nie widzę opcji “otwórz jako administrator”.Dziwne,nie?

 

  1. Log in as an administrator.
  2. Press Windows+R, enter regedit and press enter to open the registry editor.
  3. Locate the registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\OSUpgrade (if it’s missing, create it)
  4. Create a new DWORD (32-bit) value, call it AllowOSUpgrade and set its value to 0x00000001.
  5. Restart the control panel, browse to “Windows Update” and search for updates (if the button from step 6 is not already there).
  6. Now, a button with Getting started should appear. Click on it and follow the instructions to install Windows 10.

Ja miałem tak że po pobraniu aktualizacji wyskakiwał błąd, że nie można jej przeprowadzić, pomogło to.

Dzięki.Uruchomiłem wiersz poleceń trochę innym sposobem.Wpisałem w Search “cmd”,kliknąłem prawoklikiem w ikonę “cmd” i wreszcie pokazała się w zakładce opcja Run as Administrator.Już po kilku minutach od wpisania  "wuauclt.exe /updatenow " zacząłem pobierać upgrade ale radocha była przedwczesna.Po pobraniu 33% uaktualnienia komp mi się całkowicie wyłączył a kiedy go powtórnie załączyłem powrócił do Win7.Próbowałem jeszcze dwa razy z identycznym skutkiem i dałem sobie spokój.