W8 domyślny dysk dla instalowanych aplikacji-zmiana

Witam mam pytanie,przy instalacji programów czy gier z Windows8 Store zapisują się one automatycznie na dysku (C:) ,dysk ten jest już zapełniony.Natomiast dysk (D:) jest prawie pusty.Czy można to zmienić,aby gry,aplikacje zapisywały się automatycznie na tym pustym dysku (D:)?

Nie sądzę by była taka możliwość. Jeżeli fizycznie jest to jeden dysk spróbuj zmienić rozmiary partycji tak aby powiększyć partycję C, na rzecz D.

Sam szukałem odpowiedzi na to pytanie. Tak z czystej ciekawości i nic nie znalazłem. Próbowałem zmienić w ustawieniach sklepu lub systemu jednak nic nie znalazłem, a nie chcę bawić się z plikami systemowymi.

Tzeba byłoby moim zdaniem pokombinować z rejestrem, bo wydaje mi się, że tak samo jak w przypadku folderu program files tam jest zapisane gdzie to wszystko ma się ładowac.

Dodane mniej niż minutę temu

Oj, coś widzę u was chyba cienko z szukaniem i chyba musicie wziąć dodatkowo lekcje w zakresie korzystania z wyszukiwarki, o to co znałazłem w 5 sekund… http://www.dragonblogger.com/change-win … all-drive/ I widzicie jakiego mam nosa, nie pomyliłem się, że w rejestrze trzeba szukać… :stuck_out_tongue:

Link