W8 domyślny dysk dla instalowanych aplikacji-zmiana


(Xxuuac) #1

Witam mam pytanie,przy instalacji programów czy gier z Windows8 Store zapisują się one automatycznie na dysku (C:) ,dysk ten jest już zapełniony.Natomiast dysk (D:) jest prawie pusty.Czy można to zmienić,aby gry,aplikacje zapisywały się automatycznie na tym pustym dysku (D:)?


(WooQash) #2

Nie sądzę by była taka możliwość. Jeżeli fizycznie jest to jeden dysk spróbuj zmienić rozmiary partycji tak aby powiększyć partycję C, na rzecz D.


(Scorpions.B) #3

Sam szukałem odpowiedzi na to pytanie. Tak z czystej ciekawości i nic nie znalazłem. Próbowałem zmienić w ustawieniach sklepu lub systemu jednak nic nie znalazłem, a nie chcę bawić się z plikami systemowymi.


(Piotrkijak) #4

Tzeba byłoby moim zdaniem pokombinować z rejestrem, bo wydaje mi się, że tak samo jak w przypadku folderu program files tam jest zapisane gdzie to wszystko ma się ładowac.

Dodane mniej niż minutę temu

Oj, coś widzę u was chyba cienko z szukaniem i chyba musicie wziąć dodatkowo lekcje w zakresie korzystania z wyszukiwarki, o to co znałazłem w 5 sekund… http://www.dragonblogger.com/change-win … all-drive/ I widzicie jakiego mam nosa, nie pomyliłem się, że w rejestrze trzeba szukać… :stuck_out_tongue:


(FadeMind) #5

Link